Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Ferie w Cieszynie
29.01.2019
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

Niebawem rozpoczną się wyczekiwane ferie zimowe. Zachęcamy do skorzystania z ofert sportowych organizowanych dla uczniów szkół.

W pierwszym tygodniu ferii zapraszamy na Halę Widowiskowo – Sportową im. Cieszyńskich Olimpijczyków. Codziennie od poniedziałku do piątku w terminie 11- 15 luty w godzinach 12:00- 13:00 darmowa ślizgawka dla uczniów cieszyńskich szkół podstawowych i gimnazjów. Harmonogram pozostałych ślizgawek znajduje się w zakładce kalendarz sportowy.

W kolejnym tygodniu przy sprzyjających warunkach śniegowych proponujemy zajęcia narciarskie i snowboardowe, które odbywać się będą na stoku Cieślarówka w Cieszynie. Zajęcia w formie nauki jazdy i treningów prowadzone będą przez doświadczoną kadrę instruktorską od 19.02 - 21.02. Dodatkowo w piątek przeprowadzone zostaną zawody Mistrzostwa Ferii 2019. Szczegóły na stronie www.sport.cieszyn.pl

Ferie z rakietką
Miasto Cieszyn i Fundacja Talent Cieszyn
zapraszają dzieci i młodzież do wzięcia udziału w programie „Ferie z rakietką”. Organizatorzy oferują dwa turnusy zajęć. Pierwszy realizowany w terminie 11- 15 lutego, kolejny od 18 – 22 lutego. W programie znajdują się dwa treningi tenisa stołowego, basen, obiad, zajęcia ogólnorozwojowe. Opłata za udział w jednym turnusie wynosi 50 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapytania i zgłoszenia: 791 765 550 lub e – mail: biuro@fundacjatalent.pl

Ferie z Piastem
W pierwszym tygodniu ferii klub piłkarski TS 1909 Piast Cieszyn zaprasza chłopców i dziewczynki z roczników 2010 – 2013 na obóz dochodzeniowy. W programie obozu znajdują się treningi piłkarskie, wyjścia na lodowisko, basen, figlopark, gry i zabawy ruchowe, pamiątkowe koszulki, niespodzianka- kulig, wyżywienie- śniadania, obiady, napoje. Więcej informacji udziela koordynator programu Arkadiusz Brachaczek 511 995 306.

Klub Sportowy LUCE Cieszyn przy współpracy z Miastem Cieszyn organizuje naukę jazdy na łyżwach dla dzieci z elementami hokeja. Podczas cyklu zajęć sportowo - profilaktycznych uczestnicy nabędą umiejętność jazdy na łyżwach. Ponadto przez trenerów przeprowadzone zostaną warsztaty profilaktyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa ,,Jeżdżę z głową - jeżdżę w kasku" oraz zajęcia edukacyjne oparte na programie ,,Rób to co kochasz". Zapraszamy na zajęcia w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków w Cieszynie w czasie ferii zimowych 11 – 23 luty 2019.

Szczegóły na stronie www.sport.cieszyn.pl

Zadanie współfinansowane ze środków Miasta Cieszyna.

Tekst i fot. WS

 

Udostępnij:
menu