Cieszyński portal sportowy - strona główna

Juniorzy przegrali w Istebnej
23.10.2017
Istebna

21 października juniorzy TS 1909 Piast Cieszyn przegrali na wyjeździe z UKS APN Góral Istebna 1:4 w meczu 12. kolejki IV Ligi Okręgowej.

Cieszynianie rozpoczęli spotkanie raczej ostrożnie, a groźniejsza akcja w 20 minucie zakończyła się faulem. Chwilę później bramkarz Piasta obronił strzał przeciwnika. Kolejne minuty meczu to wyrównana gra obu drużyn. Sytuacja zmieniła się w 40 minucie po rzucie rożnym i celnym strzale głową zawodnika UKS Istebna. Przeciwnicy zaczęli coraz bardziej atakować, jednak nasz bramkarz stawał na wysokości zadania. Pod koniec pierwszej połowy Maciej Piątek miał okazję wyrównać wynik, ale piłka minimalnie minęła słupek. Niestety w ostatniej minucie gospodarze strzelili cieszynianom drugiego gola.

Druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej i w końcu padła upragniona dla Piasta bramka. Gra naszych zawodników napawała optymizmem, jednak kontry przeciwnika były groźne i do końca spotkania strzelili jeszcze dwie bramki. Tym samym TS 1909 Piast Cieszyn przegrał 1:4.