Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Mecze MIKRUS i Minihokej 9-10.03.2019
12.03.2019
Miejsce wydarzenia:
Hala Widowiskowo - Sportowa
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

W sobotę hokeiści KS Luce Cieszyn rozegrali turniej w kategorii Minihokeja z drużynami z Jastrzębia, Bytomia, Tychów oraz Janowa. W niedzielę odbył się mecz w kategorii MIKRUS z Polonią Bytom. Nasi młodzi hokeiści dostarczyli nam wiele emocji oraz dużo radości. Miniony weekend był debiutem dla kilku nowych zawodników w obu kategoriach. Uśmiech na ich twarzach świadczył o ogromnej radości z gry. Zdrowe, sportowe emocje z lodowiska, udzieliły się również rodzicom na trybunach. Był bardzo gorący doping, co dodawało skrzydeł naszym zawodnikom.

Chcieliśmy również bardzo gorąco podziękować za przygotowanie poczęstunku przez niezastąpionych rodziców - kibiców naszych drużyn dla wszystkich kibiców zgromadzonych na cieszyńskim lodowisku.


Tekst i fot. KS LUCE Cieszyn


link do filmiku:
https://www.facebook.com/KSLUCECieszyn/videos/870303923361328/

 

 

Udostępnij:
menu