Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Podsumowanie weekendu 5.05-7.05.2018 CKS Piast
08.05.2018
Miejsce wydarzenia:
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

Góral Żywiec 2:0 CKS Piast

Drużyna juniora młodszego w sobotę udała się do Żywca, by zmierzyć się z tamtejszym Góralem. Mecz zakończył się porażką naszego zespołu. Gospodarze stworzyli sobie 2 okazje i je wykorzystali, natomiast nasza drużyna pomimo prowadzenia gry nie zdołała strzelić Góralowi żadnej bramki. Brawa jednak dla chłopaków za ambitna walkę! 

III LIGA OKRĘGOWA ŻYWIEC C1 TRAMPKARZ

CKS Piast 13:0 Ajax Leśna

Trampkarze po raz kolejny odnieśli wysokie zwycięstwo. Do przerwy utrzymywał się wynik 5:0, natomiast w drugiej połowie wysypał się worek z bramkami i mecz zakończył się wygraną naszej drużyny 13:0 

III LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

CKS Piast 13:0 LKS Bąków

Pierwsza drużyna młodzika w drugim z rzędu meczu zainkasowała 3 punkty, strzelając dwucyfrową liczbę bramek oraz zachowując czyste konto. Ponownie bardzo szybko strzelony gol pozwolił kontrolować mecz. Gratulacje! 

IV LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

UKS Wisła 5:1 CKS Piast II

Druga drużyna młodzika rozgrywała swój mecz w Wiśle. Pomimo starań i pozostawienia mnóstwo sił na boisku nie udało się tym razem zwyciężyć. Pod koniec meczu nasz zespół próbował zaryzykować, ale niestety nie przyniosło to należytego skutku i mecz zakończył się wygraną Wisły 5:1.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

CKS Piast 5:13 Beskid Skoczów

Pierwsza grupa orlika rozgrywała swój mecz z bardzo wymagającym rywalem ze Skoczowa. Niestety bardzo szybkie stracone bramki na początku meczu podcięły skrzydła naszym zawodnikom, jednak po paru minutach nasi chłopcy się otrząsnęli i przez pewien czas utrzymywał się wynik 4:2 dla gości. W kolejnych minutach swoją wyższość pokazał Beskid, wygrywając ostatecznie spotkanie 13:5.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 2

LKS Kończyce Wielkie 7:8 CKS Piast

Druga grupa orlika rozgrywała natomiast swój mecz w Kończycach Wielkich. Drużyna po raz kolejny zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i tym razem udało się zgarnąć 3 punkty! W ostatnich 5 minutach gospodarze strzelili aż 4 bramki, ale nasi zawodnicy dotrwali i wygrali ten mecz po strzelaninie 8:7! 

Brawa za walkę i zaangażowanie!! 

 

TABELE

Tekst i fot. CKS Piast Cieszyn

Udostępnij:
menu