Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Podsumowanie weekendu Cieszyńskiego Klubu Sportowego Piast
16.05.2018
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn
Główne zdjęcie aktualności

Podsumowanie rozgrywek drużyn Cieszyńskiego klubu Sportowego Piast: 12.05-14.05.2018r.

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 2:5 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Drużyna juniora młodszego w niedzielne popołudnie zmierzyła się z drużyną Podbeskidzia. Nasi zawodnicy spisali się z bardzo dobrej strony, pokazali dużo walki na boisku. Do przerwy utrzymywał się wynik 1:1, po przerwie goście strzelili 4 bramki wygrywając ostatecznie 5:2. Brawa dla chłopaków!  

III LIGA OKRĘGOWA ŻYWIEC C1 TRAMPKARZ

LKS Soła Rajcza 1:2 CKS Piast

Drużyna trampkarza jako lider udała się do Rajczy na bardzo ciężki teren. Po bardzo ciężkim meczu w ostatnich sekundach udało nam się strzelić zwycięską bramkę i wyjechać z 3 punktami! W ten sposób nasza drużyna wygrała mecze ze wszystkimi rywalami w lidze, teraz czas na rewanże. Gratulacje!  

III LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

KS Ustroń 1:4 CKS Piast

Pierwsza drużyna młodzika rozegrała swój mecz w Ustroniu. Po raz kolejny drużyna trenera Jacka odniosła zwycięstwo. Pomimo wyższego wyniku mecz wcale nie należał do najprostszych, ale dzięki konsekwentnej grze udało się wywieźć cenne 3 punkty z Ustronia! 

IV LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

CKS Piast II 0:4 LKS Olza Pogwizdów

Druga drużyna młodzika w tym samym czasie mierzyła się z drużyną z Pogwizdowa. Wynik nie do końca odzwierciedla przebieg spotkania, w pierwszej połowie nasza drużyna miała kilka szans na strzelenie gola, ale za każdym razem piłka zatrzymywała się na obramowaniu bramki. Pogwizdów był skuteczniejszy i wygrał spotkanie 4:0.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

UKS Istebna 6:3 CKS Piast

Pierwsza grupa orlika udała się na mecz do Istebnej. Pomimo prowadzenia naszej drużyny po pierwszej połowie 2:0 mecz zakończył się porażką CKS-u. Na początku drugiej połowy Istebna bardzo szybko strzeliła bramkę i poszła za ciosem. Spotkanie zakończyło się pechowo naszą porażką 6:3, ale chłopaki zagrały świetny mecz i walczyli na każdym kroku! 

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 2

CKS Piast II 3:12 KKS Spójnia Zebrzydowice

Druga grupa orlika rozgrywała natomiast swój mecz w Cieszynie z drużyną z Zebrzydowic. Mecz zakończył się wynikiem 12:3 dla gości, jednak nie można odmówić naszym chłopakom zaangażowania i walki w tym meczu. Z wyjątkiem czterech zawodników pozostała siódemka była o rok, a nawet dwa młodsza od przeciwników, a mimo to próbowali się im postawić i walczyli do końca! 

GRUPA 2008

Grupa trenera Bartka w sobotni poranek rozgrywała sparing z drużyną z Hawirzowa. Mecz dostarczył mnóstwo goli jak i emocji. Brawa za zaangażowanie i walkę na boisku! 

 

TABELE LIGOWE

 

Tekst i fot. CKS PIAST

Udostępnij:
menu