Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Podsumowanie weekendu CKS Piast
16.04.2018
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn, Chybie
Główne zdjęcie aktualności

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 0:1 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE

Drużyna juniora młodszego zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, nie brakowało walki na boisku i zaangażowania. Niestety to nie wystarczyło, goście strzelili gola po rzucie rożnym. Zanim przeciwnicy zdobyli prowadzenie mieliśmy bardzo dobrą okazję na strzelenie bramki, ale piłka odbiła się od poprzeczki. W końcówce meczu pojawiła się kolejna szansa na wyrównanie, ale świetnie obronił bramkarz gości.

III LIGA OKRĘGOWA ŻYWIEC C1 TRAMPKARZ

CKS Piast 5:0 Beskid Gilowice

Trampkarze pewnie wygrali mecz z Beskidem Gilowice. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w drugiej połowie, 3 bramki zdobył Kuba Jeleń oraz 2 Marcel Kojma.

III LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

CKS Piast 7:3 Kuźnia Ustroń

Pierwsza drużyna młodzika pewnie pokonała rywali z Ustronia. Szybko objęte prowadzenie pozwoliło trenerowi na dużą rotacje zawodnikami na pozycjach, co dało kilka wskazówek, ale też błędów przy straconych bramkach. Warto też odnotować, że tydzień temu drużyna wygrała 3:1 w Bąkowie i obecnie jesteśmy liderami.

IV LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

RKS Chybie 4:1 CKS Piast II

Druga drużyna młodzika poległa w Chybiu. Rywale pewnie wygrali mecz strzelając 4 bramki, tracąc przy tym jedną. Brawa jednak dla chłopaków za ambitną grę do końca na trudnym terenie.

 

tekst i foto: CKS Piast

dodał:MT

Udostępnij:
menu