Cieszyński portal sportowy - strona główna

Przegrana inauguracja na trawie
09.05.2018
Siemianowice Śląskie

W niedzielę 6.05.2018 rcieszyńscy laskarze ozegrali pierwszy mecz w sezonie wiosennym na trawie, w Siemianowicach Śląskich grając przeciwko HKS Siemianowiczanka. Zawodnicy mogli tym samym poznać zasady gry i nabrać doświadczenia jakim jest gra na dużym boisku. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 dla przeciwników i to był całkiem niezły występ naszego zespołu. W drugiej połowie wysoka temperatura plus brak doświadczenia, a zarazem ogólne zmęczenie spowodowało iż całe spotkanie przegrali 0:10.

Przed cieszyniakami kolejne spotkania tym razem w tej samej kategorii wiekowej więc mamy nadzieję, że przyszły weekend 12-13.05.2018 w Tarnowskich Górach będzie udany zwłaszcza po dobrym występie Halowym tego roku podczas zimy.