Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

"W drodze do reprezentacji" - CKS Piast
02.07.2019
Miejsce wydarzenia:
Istebna
Główne zdjęcie aktualności

Turniej "W drodze do reprezentacji" TAURON CUP 2019 w Istebnej za nami!

Cztery roczniki Cieszyńskiego Klubu Sportowego PIAST rywalizowały przez 3 dni w Istebnej z takimi zespołami jak Polonia Warszawa, Rekord Bielsko-Biała, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, RAP Radomsko, Akademia Piłkarska Grzegorza Mielcarskiego oraz z innymi mocnymi drużynami. Turniej stał na wysokim poziomie zarówno ze strony sportowej jak i organizacyjnej.

Nasze drużyny spisały się dobrze na turnieju, łapiąc kolejne doświadczenie. Nie zabrakło na boisku walki, serca, ale i również umiejętności piłkarskich. Każdy zawodnik dał z siebie 100%. Nasza najstarsza ekipa, czyli rocznik 2008 była bardzo bliska podium, ale zabrakło ostatecznie jeden wygranej, aby być na 2 miejscu. Również rocznikowi 2010 zabrakło szczęścia, bowiem o 4 miejscu zadecydował bilans bramkowy - trzy drużyny zdobyły tyle samo punktów. Roczniki 2009 oraz 2011 dzielnie walczyły na boisku ostatecznie zdobywając 5 i 6 miejsca.

Klasyfikacja naszych drużyn na turnieju:

Rocznik 2008 - miejsce 4
Rocznik 2009 - miejsce 5
Rocznik 2010 - miejsce 4 w Lidze Europy
Rocznik 2011 - miejsce 6

Jeszcze raz wielkie brawa i gratulacje dla naszych dzieciaków!

Tekst i fot. CKS Piast

Udostępnij:
menu