Walkower z Ochabami
23.10.2017
Stadion Miejski

21 października seniorzy TS 1909 Piast Cieszyn wygrali walkowerem z LKS Ochaby 96 w meczu 12. kolejki skoczowskiej A klasy.

Kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Cieszynie ogladali zaledwie 20 minutowe spotkanie, gdyż goście przyjechali w okrojonym składzie i przy wyniku 5:0 dla cieszynian na boisku zostało ich zaledwie 7. Sędział odgwizdał więc koniec meczu.

Oświadczenie Zarządu TS 1909 Piast Cieszyn z dnia 21 października:

"Drodzy kibice!

Z przyczyn niezależnych od nas dzisiejszy mecz został przerwany z powodu zdekompletowania składu przeciwnika. Mecz zakończył się walkowerem dla naszej drużyny. W związku z powyższym informujemy, że na najbliższy mecz, który nasza drużyna będzie rozgrywała na Stadionie przy al. Jana Łyska 21 wstęp będzie darmowy!!! Przepraszamy za zaistniałą sytuację i przy okazji dziękujemy za liczne przybycie w dniu dzisiejszym na stadion.

Z poważaniem Zarząd T.S. 1909 Piast Cieszyn"