Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Weekend rozgrywek z CKS
15.05.2019
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn, Skoczów, Dębowiec
Główne zdjęcie aktualności

Podsumowanie weekendu 11-13 maja. Grał junior młodszy, trampkarz, dwie drużyny młodzika oraz towarzysko rocznik 2011. Juniorzy Młodsi mierzyli się z Lukamem Skoczów, trampkarz z Bąkowem, pierwsza drużyna młodzika z Istebną, a druga z Wisłą. Towarzysko grał również rocznik 2011, który zmierzył się z Dębowcem

 

Sobota - 11.05.2019 r.

ŻYWIEC: III LIGA OKRĘGOWA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 5:0 (2:0) Lukam Skoczów

Gole: Kojma - 3, Greń, Kawulok po jednej

CKS Piast: Filipiak (67' Rzymanek) - Pierzgalski (50' Jeleń), Kawulok, Złotocha, Kochan - Greń (67' Szurman), Koprek, Lipka, Niemczyk, Waniński (60' Kubicius) - Kojma (75' Gross)

Pomeczowa opinia trenera - Arkadiusz Wrzesiński: - To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji strzeleckich szczególnie po akcjach skrzydłami natomiast w obronie graliśmy bardzo odpowiedzialnie. Zawodnikom dziękuję za zaangażowanie oraz koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

LKS Zryw Bąków 0:3 (0:1) CKS Piast

Gole: Szewczyk, Szymanek, Górniak po jednej

CKS Piast: Mendroch - Rybczyński, Pasztor, Kajstura, Fornal Rafał, Szewczyk, Wysocki, Worsztynowicz, Szymanek, Fornal Łukasz, Górniak

Ławka: Fizek

Pomeczowa opinia trenera - Artur Nowak: - Gratuluję chłopakom zwycięstwa chociaż w tym spotkaniu popełniliśmy mnóstwo własnych błędów przy konstruowaniu akcji, zagraliśmy najsłabszy mecz w tym roku, szwankowała bardzo mocno skuteczność pod bramką przeciwnika, stworzyliśmy sobie bardzo wiele okazji bramkowych ale świadomość że gramy z ostatnim zespołem w tabeli po prostu " wiązała nam nogi przy samym strzale".

Niedziela - 12.05.2019 r.

SKOCZÓW: III LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

APN Góral Istebna 1:1 (1:0) CKS Piast

Gol: Rozenkiewicz

CKS Piast: Sekuła - Bochenek, Plina, Jacko - Klimosz, Habarta, Parchański, Dąbek - Rozenkiewicz oraz Kim, Jakub Nowak

Pomeczowa opinia trenera - Daniel Flejszman: - Uważam, że Chłopcy zagrali niezły mecz i powinniśmy to spotkanie wygrać. Mecz zaczęliśmy niefortunnie bo od pechowo straconej bramki po stałym fragmencie gry. Od tego momentu zdecydowanie przejęliśmy inicjatywę i stwarzaliśmy dogodne okazje do zdobycia bramki, niestety tylko jedną z nich udało się zamienić na gola. W drugiej połowie mecz się trochę wyrównał, ale wydaje mi się, że dalej to my byliśmy drużyną przeważającą, niestety nadal szwankowała skuteczność, w niektórych sytuacjach zabrakło też odrobiny szczęścia. Szkoda, że nie udało nam się rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść, jestem jednak zadowolony z tego w jaki sposób zaprezentowała się drużyna.

SKOCZÓW: IV LIGA OKRĘGOWA D1 MŁODZIK

CKS Piast II 0:7 (0:2) UKS Wisła

CKS Piast: Guzik - Jaźwa, Nowak, Ogierman, Klimosz J, Chlebek, Jadwiński, Grzybek, Kołodziej, Prochaska, Jackson, Tyrna

Pomeczowa opinia trenera - Bartek Hanus: - Rywal obnażył nasze słabości , o ile posiadanie piłki było porównywalne to w finalizacji akcji mamy się od kogo uczyć. Pociesza fakt że mimo wysokiego wyniku chłopaki do końca meczu byli należycie zaangażowani. Wyciągamy wnioski i gramy dalej.

GRUPA 2011

LKS Strażak Dębowiec - CKS Piast

Pomeczowa opinia trenera - Dwumecz sparingowy rozegrał także rocznik 2011 prowadzony przez duet trenerów - Przeworski i Piwko. Nasza najmłodsza grupa młodzieżowa zmierzyła się z zespołem Strażaka Dębowiec. Pomimo nie najlepszych warunków pogodowych mecze było bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie piłkarskim. Dziękujemy gospodarzom tego widowiska za gościnę, a naszej piłkarce i piłkarzom życzymy dalszego rozwoju sportowego.

 

 

Podsumowanie poniedziałkowych zmagań orlików. Pierwsza ekipa rozegrała mecz w Istebnej, natomiast druga Pod Wałką z Zebrzydowicami. Oba spotkania toczyły się w strugach deszczu. Mecz z Istebną zakończył się wygraną naszej drużyny, natomiast druga ekipa przegrała mecz z liderem grupy trzeciej, czyli z Zebrzydowicami.

Poniedziałek - 13.05.2019 r.

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 1

APN Góral Istebna 1:5 (0:1) CKS Piast

CKS Piast: Guzik - Lipka, Huta, Żbel, Woźniak, Habarta, Nowak oraz Janik, Kryska, Siasta

Pomeczowa opinia trenera - Dawid Ciok: - Kolejny, trzeci już świetny mecz naszej drużyny na wiosnę. Tym razem oprócz ofensywnej gry zaprezentowaliśmy także solidną defensywę, z czym mieliśmy kłopot w poprzednich meczach. Nasz zespół wypadł bardzo dobrze w konstruowaniu akcji, były one przemyślane oraz zachowaliśmy cierpliwość w budowaniu ataku. Drużyna po raz kolejny pokazała ducha walki i serce na boisku. Wielkie brawa!

SKOCZÓW: E1 ORLIK GRUPA 3

CKS Piast II 1:23 (0:11) KKS Spójnia Zebrzydowice

CKS Piast: Fita, Gieglis, Żwak, Błażej Staniek, Kuchejda, Majka, Moskała, Radzik, Wałach, Waniński, Wojtas

Pomeczowa opinia trenera - Bartek Hanus: - Mecz od początku do końca zdominowany przez gości, którzy zasłużenie wygrali. Pomimo miażdżącej przewagi rywali cieszy zaangażowanie chłopaków którzy godnie się prezentowali do ostatniego gwizdka.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Miasta Cieszyn.

 

TABELE ROZGRYWEK

Tekst i fot. CKS Piast


 

 

Udostępnij:
menu