Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Wspaniały weekend judoków
30.10.2018
Miejsce wydarzenia:
Kraków/Gliwice
Główne zdjęcie aktualności

Sobota 27.10.2018

SREBRNY MEDAL PUCHARU POLSKI!

Cudowne informacje dotarły do nas ze stolicy Małopolski! W dniu 27.10.18 r.  w Krakowie odbył się Puchar Polski WETERANÓW I AMATORÓW.  Oczywiście w tym turnieju nie mogło zabraknąć wieloletniego sympatyka, działacza i zawodnika Klubu Sportowego Cieszyn! Tadeusz Rusin startując wyjatkowo w połączonej kategorii wagowej 73 kg oraz 81 kg wywalczył srebrny medal!
Do swojego bilansu zwycięstw dołączył dwa piękne IPPONY co pozwoliło mu zawalczyć w finale Pucharu Polski. Walka finałowa stała na najwyższym poziomie światowym, co potwierdza przebieg walki! Pojedynek trwał blisko 12 minut i tam zawodnik reprezentujący Cieszyn musiał uznać wyższość zwycięzcy kategorii ulegając jedynie na WAZA-ARI.
OGROMNE gratulacje dla Pana Tadzia za serce, czas i zaangażowanie w pielęgnacji swoich pasji!


Niedziela 28.10.2018

Szczęśliwe AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI!


W niedzielę (tj. 28.10.2018r) w Gliwicach odbyły się OTWARTE AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI Juniorów Młodszych. Zawody były na wysokim poziomie organizacyjnym co przyczyniło się do wspaniałego wyniku jaki osiągnęli zawodnicy Klubu Sportowego Cieszyn. Na trójkę startujących reprezentantów naszej Sekcji przywozimy aż dwa medale, w tym ZŁOTY oraz BRĄZOWY krążek Akademickich Mistrzostw Polski, ponad to do kolekcji mamy jedno 5 miejsce.

Tytuł AKADEMICKIEJ MISTRZYNI POLSKI w kategorii do 70 kg wywalczyła ANNA KOWALCZYK ‼️

Na najniższym stopniu podium i BRĄZOWY

Udostępnij:
menu