Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Wygrana młodzików UKS
17.04.2018
Miejsce wydarzenia:
Kończyce Małe
Główne zdjęcie aktualności

W dniu 15 kwietnia drużyna młodzików Uczniowskiego Klubu Sportowego Cieszyn rozegrała pierwszy mecz ligowy. Przeciwnikiem była ekipa LKS Kończyce Małe. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, mimo iż cieszyniacy mieli kilka dobrych sytuacji do zdobycia gola, lecz bramkarz z Kończyc spisywał się fantastycznie.

W drugiej połowie meczu w końcu doczekaliśmy się bramek dla naszej drużyny. W 40 minucie spotkania zespołową akcję wykończył celnym trafieniem Pietroszek Dawid. Drugą bramkę dla naszej ekipy strzela w 52 minucie Łopatkiewicz Damian, który wykorzystał doskonałe prostopadłe podanie Cienciały Dawida.

W minucie 60 na indywidualną akcję zdecydował się Śliż Michał, minął kilku rywali i doskonale dograł do niepilnowanego Kędziery Filipa, który precyzyjnym strzałem zdobył trzecią bramkę dla naszej drużyny.

TABELA

Tekst i fot. UKS Cieszyn

Udostępnij:
menu