Zwycięstwo w Leśnej
18.10.2017
Leśna

Po strzelaniu w Bestwinie wszyscy spodziewali się kolejnego wysokiego zwycięstwa juniorów z Cieszyna. Tym razem nie było tak łatwo... Ekipa z Leśnej postawiła twarde warunki gry. W 12 minucie udało się cieszynianom przerwać szyki obronne i Mikołaj Tobiasz dał prowadzenie Piastowi. W ciągu kilkunastu minut co chwila cieszynianie próbowali strzałów z dystansu. W 35 minucie Seweryn Gabzdyl po dobrej akcji podwyższył wynik spotkania na 2:0. Jeszcze przed przerwą Mikołaj Tobiasz zdobył swoją drugą bramkę a trzecią tego dnia dla cieszyńskiej drużyny.

Po przerwie już nie było tak kolorow. Gra cieszyńskich piłkarzy nie wyglądała zbyt dobrze i trener Marek Bakun starał się coś zmienić wprowadzając rezerwowych graczy. Jedynego gola gospodarze zdobyli strzałem z rzutu wolnego. Przepiękne uderzenie przy którym bramkarz był bez szans. Ostatecznie Piast wygrywa 3:1 i goni lidera tabeli.

Kolejne spotkanie w II Lidze Wojewódzkiej zagrają w sobotę 21.10.17 na Stadionie Miejskim w Cieszynie z drużyną Zapora Wapienica. Początek