Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 r.

 

Skoczów: Klasa B - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
 1.  CKS Piast   7  19  6  1  0  25  6
 2.  LKS Rudnik  7  18   6   0   1   26  9
 3.  LKS Ochaby 96  7  12   4   0  3   23  15
 4.  LKS Kończyce Wielkie II  7   9   3   0   4   15  24
 5.  LKS Spójnia Górki Wielkie  7   9  3   0  4   14  26
 6.  GKS Kaczyce  7   8   2   2   3  17  19
 7.  TS 1909 Piast Cieszyn II  8  7   2   1   5  16  25
 8.  LKS Strażak Dębowiec  7   7   2   1  4   13  19
 9.  MKS Promyk Golasowice  7   4   1   1   5   6  12

Terminarz skoczowskiej B-klasy 

JUNIOR:

Skoczów: IV liga okręgowa A1 Junior - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  CKS Piast   8  24  8  0  0  71  2
 2.  LKS 99 Pruchna  9  18  6   0   3  22  18
 3.  LKS Kończyce Małe  8   12  4  0   4   18  20
 4.  LKS Orzeł Zabłocie  8  7   2   1   5   13  36
 5.  LKS Kończyce Wielkie  8   7   2   1   5  7  31
 6.  LKS Iskra Iskrzyczyn  9  6   2   0   7   17  41

Terminarz skoczowskiej IV ligi okręgowej A1 Junior 

 

Rybnik: III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "WLJM 2003 Rybnik" Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KS Wicher Wilchwy  9   25  8   1   0  44  17
 2.  LKS Jedność Jejkowice  9   17   5   2   2   32  18
 3.  KS ROW 1964 Rybnik  9  17  5  2   2   21  16
 4.  KS Naprzód Rydułtowy  9   12  3   3   3  26  20
 5.  KS Świerklany  9   9  2   3   4   13  31
 6.  CKS Piast   9  8  2  2  5  24  23
 7.  KS DECOR Bełk  9  7  2  1  6  20  42
 8.  Młodzieżowy Klub Sportowy Żory  9  5  1  2  6  15  28

Terminarz III ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy "WLJM 2003 Rybnik" Grupa 3  

 

TRAMPKARZ

Rybnik: III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3 - sezon 2019/2010

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KS Naprzód Rydułtowy  8  19   6   1   1  31  12
 2.  Stowarzyszenie WSP Wodzisław  7  18   6   0   1   45  14
 3.  LKS Orzeł Palowice  8  18   6   0   2   39  24
 4.  Młodzieżowy Klub Sportowy Żory  8  12   4   0   4  29  30
 5.  CKS Piast   8   7  2   1   5   16  31
 6.  RKP SP ROW w Rybniku  7  6  2  0  5  10  27
 7.  GKS Pierwszy Chwałowice  8  0  0  0  8  10  42

Terminarz III ligi wojewódzkiej C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KP Beskid Skoczów  12  36  12  0  0  82  2
 2.  UKS Istebna  12  27  9  0  3  39  21
 3.  RKS Cukrownik Chybie  12  21  7  0  5  35  13
 4.  KS Kuźnia Ustroń  12  20  6  2  4  29  14
 5.  CKS Piast   12  13  4  1  7  27  42
 6.  LKS Olza Pogwizdów  12  13  3  4  5  28  32
 7.  UKS Cieszyn  12  10  3  1  8  34  44
 8.  LKS Goleszów  12  0  0  0  12  6  98

 Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej D1 Młodzik

 

Skoczów: IV liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KKS Zebrzydowice  7  16  5  1  1  62  12
 2.  LKS Strażak Dębowiec  7   15   5  0   2  47  19
 3.  KP Beskid Skoczów II  8  14  4   2  2   32  18
 4.  LKS Zryw Bąków  8   11   3   2   3   39  22
 5.  CKS Piast II  8  10  3    1   4  36  33
 6.  LKS Iskra Iskrzyczyn  8   0   0   0   8   3  115

 Terminarz skoczowskiej IV ligi okręgowej D1 Młodzik

 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KS Kuźnia Ustroń  7  21  7  0  0  83  17
 2.  UKS Cieszyn  7   17  5   2  0   61  15
 3.  MKP Brenna-Górki  7  15   5   0   2   82  38
 4.  LKS Olza Pogwizdów  7   10  3   1   3  31  40
 5.  CKS Piast  7  10   3   1   3  30  37
 6.  LKS Wisła Strumień  8   9   3   0   5  40  50
 7.  UKS Istebna  7  7   2   1   4   34  60
 8.  RKS Cukrownik Chybie  7   3   1   0   6   25  65
 9.  KKS Spójnia Zebrzydowice  7   1   0   1   6  23  87

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 1 

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KP Beskid Skoczów  7  21  7  0  0  143  9
 2.  UKS Cieszyn II  7   15   5   0   2  81  38
 3.  KKS Zebrzydowice II  7  15  5  0   2   79  42
 4.  GKS Kaczyce  7   12  4   0   3   40  47
 5.  CKS Piast II  7  12  4   0   3   64  46
 6.  LKS Kończyce Małe  7   9  3   0   4  49  81
 7.  LKS Victoria Hażlach  7   6   2   0   5   37  73
 8.  LKS Rudnik  7   3   1   0   6   28  73
 9.   LKS Kończyce Wielkie  6  0   0   0   6   1  113

 Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 3 

 

ŻAK

Skoczów: F1 Żak Grupa 2 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  RKS Cukrownik Chybie  7  21  7   0  0  56  14
 2.  UKS Cieszyn  7  18   6  0  1   48  24
 3.  LKS Puńców II  7   16   5   1   1  66  18
 4.  LKS Wisła Strumień  7  15   5   0   2   55  25
 5.  CKS Piast   7   10  3   1  3   40  29
 6.  KKS Zebrzydowice  7  9   3  0  4  59  35
 7.  LKS Olza Pogwizdów  7   9   3   0   4  50  29
 8.  GKS Kaczyce  7   3   1   0   6   16  73
 9.   LKS Kończyce Małe  7  3   1   0   6   9   68
 10.  LKS Rudnik  7  0   0   0   7   10  94

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 2 

 

 

 

 

 

menu