Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Koszykówka

Koszykówka
Główne zdjęcie astrony

STELA CIESZYN

 

Tabela U16 - Finał A

L.p   Drużyna  Pkt M Zw.-Por. +/- pkt stosunek
 1.  MKS Dąbrowa Górnicza I 28  14 14-0 1319:931 1.4168
 2.  ŻAK Żory 25 14 11-3 1359:1102 1.2332
3. UKS MOSM Bytom  23 14 9-5 1078:926 1.1641
 4.  GTK Gliwice 21 14 7-7 1046:1046 1.0000
5. Mickiewicz UKS 27 Katowice 20 14 6-8 968:1030 0.9398
6. MKKS Rybnik 18 14 4-10 1013:1222 0.8290
7. STELA Cieszyn 17 14 3-11 996:1194 0.8342
8. MOSM Tychy 16 14 2-12 863:1191 0.7246

 

Tabela U13 - Finał B

L.p   Drużyna  Pkt M Zw.-Por. +/- pkt stosunek
1.  Jedynka Niemodlin  19  10 9-1 707:467  1.5139
2.  KKS Tarnowskie Góry  17  10 7-3  690:555  1.2432
3. STELA Cieszyn  16  10 6-4  800:703  1.1380
4.  MKS Wodzisław Śląski  16  10 6-4  748:635  1.1780
5. MCKiS Jaworzno II 12  10 2-8 693:751  0.9228
6. MOSM Tychy II  10  10 0-10  468:995  0.4707

 

Tabela U12 - Finał A

L.p   Drużyna  Pkt M Zw.-Por. +/- pkt stosunek
1.  MKS MOS Katowice 18 9 9-0 494:252 1.9603
2.  Stela Cieszyn 16 9 7-2 352:238 1.4790
3. MOSM Tychy 16 9 7-2 371:189 1.9630
4.  MKS Wodzisław Śląski 15 9 6-3 347:310 1.1194
5. MKKS Rybnik 14 9 5-4 281:300 0.9367
6. UKS SP 27 Katowice 14 9 5-4 307:331 0.9275
7. MKS Dąbrowa Górnicza 11 9 2-7 254:369 0.6883
8. Żak Żory 10 9 3-6 257:387 0.6641
9. MCKS Czeladź 10 9 1-8 243:358 0.6788
10. KS Pogoń Ruda Śląska 9 9 0-9 211:383 0.5509

 

Tabela U11

L.p   Drużyna  Pkt M Zw.-Por. +/- pkt stosunek
1.  ŻAK Żory 26  13 13-0 878:188 4.6702
2.  MOSM Tychy 25 13 12-1 526:205 2.5659
3. UKS SP 27 Katowice 24 13 11-2 684:269 2.5428
4.  MKS Dąbrowa Górnicza 23 13 10-3 522:337 1.5490
5. STELA Cieszyn 22 13 9-4 517:308 1.6786
6. Kadet Oświęcim 20 13 7-6 368:340 1.0824
7. MKS MOS Katowice 20 13 7-6 340:433 0.7852
8. MCKS Czeladź 18 13 7-6 255:309 0.8252
9. MKS Wodzisław Śląski 18 13 5-8 296:445 0.6652
10. MKS Strzelce Opolskie 17 13 4-9 264:378 0.6984
11. KKS Tarnowskie Góry 16 13 3-10 211:406 0.5197
12. UKS Orzeł MCKiS II Jaworzno 15 13 2-11 134:611 0.2193
13. KS Pogoń Ruda Śląska 11 13 0-13 125:470 0.2660
14. UKS Orzeł MCKiS I Jaworzno 7 13 1-12 54:475 0.1137

 

Tabela U10

L.p   Drużyna  Pkt M Zw.-Por. +/- pkt stosunek
 1.  UKS SP 27 Katowice I  14  7 7-0 340:74 4.5946
 2.  STELA Cieszyn 13 7 6-1 236:144 1.6389
3. MOSM Tychy  12 7 5-2 146:114 1.2807
 4.  DAAS Basket Hills Bielsko-Biała  11 7 4-3 166:141 1.1773
5. ŻAK Żory 10 7 3-4 140:166 0.8434
6. MKS Dąbrowa Górnicza 9 7 2-5 128:191 0.6702
7. UKS Orzeł MCKiS Jaworzno 6 7 1-6 76:162 0.4691
8. UKS SP 27 Katowice II 5 7 0-7 10:210 0.0400

 Etap II - Miejsca 1-3 U10

L.p   Drużyna  Pkt M Zw.-Por. +/- pkt stosunek
 1.  UKS SP 27 Katowice I  4  2 2-0 105:29 3.6207
 2.   MOSM Tychy 3 2 1-1 45:80 0.5625
3. STELA Cieszyn 2 2 0-2 39:80 0.4875
menu