Cieszyński portal sportowy - strona główna

Nagrody i stypendia
2014

Stypendia 2014

WYKAZ OSÓB OTRZYMUJĄCYCH STYPENDIUM SPORTOWE ZA OSIĄGNIĘCIE WYSOKICH WYNIKÓW SPORTOWYCH W 2014 ROKU:

 

 

1. Kargul Grzegorz - Enduro i Superenduro, Cieszyński Klub Motorowy

  • Wicemistrz Polski w Enduro w klasie junior,
  • 5 miejsce w klasyfikacji generalnej MP w klasie junior

2. Szymkowski Paweł - Enduro i Superenduro, Cross country, Cieszyński Klub Motorowy

  • Mistrz Polski Superenduro w klasie Open,
  • Mistrz Europy Enduro kl.Junior E2/E3,
  • 1 miejsce w Baja Poland PP

3. Cieślik Piotr - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn

  • 3 miejsce w rzucie dyskiem na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Białymstoku

4. Juroszek Maria - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn

  • 3 miejsce w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Polski w Białymstoku

5. Madzia Mirosław - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn

  • 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Europy,
  • 3 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski

6. Patoła Gabriela - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn

  • 4 miejsce w rzucie dyskiem, 6 miejsce w pchnięciu kulą na Mistrzostwach Polski w Słubicach

7. Rokicki Janusz - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn

  • 1 miejsce w pchnięciu kulą, 1 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski w Białymstoku,
  • 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Europy w Walii

8. Słomka Katarzyna - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, KS MOSiR Cieszyn

  • 5 miejsce w rzucie dyskiem, 4 miejsce w rzucie maczugą na Mistrzostwach Polski w Białymstoku

9. Czajkowski Tomasz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

10. Ochodek Łukasz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

11. Kubaczka Michał - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

12. Siwy Leszek - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

13. Siwy Grzegorz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

14. Talik Michał - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

15. Tomica Mateusz - Koszykówka, KS MOSiR Cieszyn

  • II liga koszykówki mężczyzn

16. Lipa Arkadiusz - Judo, KS MOSiR Cieszyn

  • 2 miejsce na Mistrzostwach Śląska,
  • 5 miejsce na Mistrzostwach Polski,
  • udział w Pucharach Europy i Pucharach Polski,
  • I klasa sportowa,
  • zawodnik kadry narodowej

17. Gałuszka Weronika - Tenis stołowy, Międzyszkolny Klub Sportowy "Cieszko" Cieszyn

  • Podstawowa zawodniczka drużyny występującej w II lidze kobiet

18. Legierska Gabriela - Tenis stołowy, Międzyszkolny Klub Sportowy "Cieszko" Cieszyn

  • Podstawowa zawodniczka drużyny występującej w II lidze kobiet

19. Lewandowska Karolina - Tenis stołowy, Międzyszkolny Klub Sportowy "Cieszko" Cieszyn

  • Podstawowa zawodniczka drużyny występującej w II lidze kobiet

20. Guzik Justyna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn

  • 4 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych,
  • Mistrzyni Śląska Juniorów Młodszych,
  • srebrna medalistka Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych,
  • 3 miejsce w finale B na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

21. Mołdrzyk Wiktoria - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn

  • Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików,
  • srebrna medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików,
  • brązowa medalistka Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

22. Tomiczek Adam - Motocross, Enduro, UKS”Wiraż” Cieszyn

  • 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w motocrossie w klasie MX2,
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Europy w klasie U20,
  • 3 miejsce w Zespołowych Mistrzostwach Europy- reprezentant zespołu narodowego

23. Bobrzyk Mateusz - Karate, KS SHINDO Cieszyn

  • 3 miejsce Kumite indywidualne na Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
  • 2 miejsce Kata indywidualne juniorów i 3 miejsce Kata indywidualne juniorów- 68 kg w Pucharze Polski Karate WFK w Warce,
  • 2 miejsce Kumite indywidualne w Turnieju kwalifikacyjnym kadry narodowej w konkurencjach indywidualnych,
  • 1 miejsce Kumite indywidualne w Otwartych Mistrzostwach Polski Karate JKA w Przeźmierowie,
  • 1 miejsce Kumite indywidualne freestyle- 70 kg juniorów na Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie

24. Makarewicz Karolina - Karate, KS SHINDO Cieszyn

  • 3 miejsce Kata indywidualne seniorek w Pucharze Świata Harasuto w Łodzi,
  • 4 miejsce Kata indywidualne seniorek w Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie,
  • 3 miejsce Kata indywidualne seniorek w X Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
  • 2 miejsce Kata indywidualne w Mistrzostwach Polski Karate JKA w Przeźmierowie

25. Szymala Piotr - Karate, KS SHINDO Cieszyn

  • 1 miejsce Kata indywidualne seniorów w X Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
  • 2 miejsce Kata indywidualne seniorów w Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie

26. Szymańska Klaudia - Karate, KS SHINDO Cieszyn

  • 3 miejsce Kata indywidualne juniorek w X Mistrzostwach Polski Karate Fudokan w Warszawie,
  • 3 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Mistrzostwach Europy w Karate ETFSKC w Berlinie,
  • 1 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Mistrzostwach Polski Karate JKA w Przeźmierowie,
  • 2 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Karate Grand Prix Ostrava,
  • 3 miejsce Kumite indywidualne juniorek w Pucharze Polski Karate WKF - Warka
menu