Cieszyński portal sportowy - strona główna

Nagrody i stypendia
2016

Stypendia 2016

WYKAZ OSÓB OTRZYMUJĄCYCH STYPENDIUM SPORTOWE ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE OSIĄGNIĘTE W 2016 ROKU

 

1. Tadel Michał - Snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union

  • 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - konkurencja snowboard cross,
  • 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - konkurencja big air,
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów - konkurencja slope style.

2. Repetowski Kacper - Snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union

  • 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - konkurencja slope style,
  • 7 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - konkurencja big air.

3. Niemczyk Szymon - Snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union

  • 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów - konkurencja snowboard cross,
  • 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów - konkurencja big air.

4. Juroszek Maria - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn

  • 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych w Słupsku - konkurencja pchnięcie kulą.

5. Cieślik Piotr - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn

  • 4 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych w Słupsku - konkurencja pchnięcie kulą.

6. Słomka Katarzyna - Lekkoatletyka osób niepełnosprawnych, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn

  • 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych w Słupsku - konkurencja rzut maczugą.

7. Cieślar Katarzyna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn

  • Awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) i 7 miejsce w finale B - konkurencja bieg na 400 m,
  • II klasa sportowa w biegu na 200 m - 26,01.

8. Guzik Justyna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn

  • 1 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce w Spale - konkurencja bieg na 200 m,
  • 5 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce w Spale - konkurencja bieg na 60 m,
  • 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce - konkurencja bieg na 100 m,
  • 6 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce - konkurencja bieg na 200 m,
  • II klasa sportowa w biegach na 100 m i 200 m,
  • członek zaplecza kadry narodowej.

9. Legierska Zuzanna - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn

  • II klasa sportowa w biegu na 300 m - 42,61,
  • członek zaplecza kadry narodowej.

10. Zamora Małgorzata - Lekkoatletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn

  • 9 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - konkurencja bieg na 300 m,
  • awans do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) - konkurencja bieg na 400 m,
  • II klasa sportowa w biegu na 100 m - 12,73, 200 m - 25,90, 400 m - 58,44,
  • członek zaplecza kadry narodowej.

11. Krzak Patrycja - Karate WKF, Klub Sportowy SHINDO

  • 1 miejsce w XXXVI Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF (World Karate Federation) Wrocław - konkurencja Kata drużynowe seniorek.

12. Cieślar Mateusz - Karate WKF, Klub Sportowy SHINDO

  • 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów, młodzieżowców w Pleszewie - konkurencja kumite indywidualne juniorów młodszych.

13. Kądziałka Patrycja - Karate WKF, Klub Sportowy SHINDO

  • 1 miejsce w XXXVI Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF (World Karate Federation) Wrocław - konkurencja Kata drużynowe seniorek. 

14. Polak Łukasz - Karate WKF, Klub Sportowy SHINDO

  • 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów, młodzieżowców w Pleszewie - konkurencja kumite indywidualne juniorów.

15. Makarewicz Karolina - Karate WKF, Klub Sportowy SHINDO

  • 1 miejsce w XXXVI Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF (World Karate Federation) Wrocław - konkurencja kata drużynowe seniorek.

16. Szymańska Klaudia - Karate WKF, Klub Sportowy SHINDO

  • 1 miejsce w XXXVI Mistrzostwach Polski Seniorów w Karate WKF (World Karate Federation) Wrocław - konkurencja kumite indywidualne seniorek,
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Karate WKF juniorów młodszych, juniorów, młodzieżowców w Pleszewie - konkurencja kumite indywidualne U-21.
menu