Kolor kropki jest przyporządkowany odpowiedniej kategorii sportowej.
Nagrody i stypendia
2018
WYKAZ OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY STYPENDIUM SPORTOWE ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE OSIĄGNIĘTE W 2017 ROKU
1. Mateusz Ligocki - snowboard, AZS AWF Kraków
- 12 miejsce w Mistrzostwach Świata Seniorów w Snowboardzie w konkurencji SBX w Sierra Nevada.
2. Klaudia Szymańska - snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union
- powołanie do kadry narodowej Polski Polskiego Związku Karate.
3. Łukasz Polak - karate WKF, Klub Sportowy SHINDO
- 5 miejsce w Mistrzostwach Polski WKF juniorów, juniorów młodszych, młodzieżowców – kat. kumite indywidualne +68 kg U – 21 w Pleszewie.
4. Małgorzata Błaszczyk - ju-jitsu, Uczniowski Klub Sportowy Nakano
- 5 miejsce w Mistrzostwach Świata Młodzieżowców - kat. -49 kg fighting w Atenach,
- 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Młodzieżowców – kat. -49 kg fighting w Bukareszcie.
5. Jakub Grzegorczyk - tenis ziemny, Uczniowski Klub Sportowy "Beskidy"
- 1 miejsce w Halowych Drużynowych Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy,
- 3 miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Ustroniu.
6. Zuzanna Pasterny - karate kyokushin, Cieszyńska Szkoła Karate Bogdan Kubica
- 2 miejsce w XXXI Mistrzostwach Europy w Karate Kyokushin – kat. -60 kg kumite indywidualne juniorek w Świnoujściu.
7. Mateusz Herrman - ju-jitsu, Uczniowski Klub Sportowy Nakano
- 1 miejsce w Mistrzostwach Polski w Ju-Jitsu w Mysłowicach.
8. Michał Tadel - snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union
- 5 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Małopolska 2017 – konkurencja olimpijska Big Air w Zakopanem.
9. Szymon Niemczyk - snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union
- 4 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Małopolska 2017 – konkurencja olimpijska Snowboard cross w Jurgowie,
- 4 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Małopolska 2017 – konkurencja olimpijska Big Air w Zakopanem.
10. Kacper Repetowski - snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union
- 5 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Małopolska 2017 – konkurencja olimpijska Big Air w Zakopanem.
11. Natalia Miś - snowboard, Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Freestyle Sports Union
- 1 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Małopolska 2017 – konkurencja olimpijska Slope Style w Zakopanem.
12. Sebastian Macura - kolarstwo zjazdowe, niezrzeszony w klubie
- 4 miejsce w Mistrzostwach Europy Downhill w Sestrola.
13. Piotr Cieślik - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski w pchnięciu kulą w kategorii F33 w Białymstoku.
14. Kamil Fałek - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- 2 miejsce w Mistrzostwach Polski w rzucie dyskiem w kategorii F55 w Białymstoku.
15. Beata Świderska - Kaleta - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- 3 miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Polski w kategorii F33 w Białymstoku.
16. Katarzyna Słomka - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- 9 miejsce w rzucie maczugą w Mistrzostwach Świata w Londynie.
17. Bartosz Bierowiec - biegi narciarskie, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- 3 miejsce w biegach narciarskich w Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Narciarstwie Biegowym – bieg na 5 km stylem dowolnym w kategorii osób stojących w Obidowie.
18. Janusz Rokicki - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- 3 miejsce w Mistrzostwach Świata w pchnięciu kulą w Londynie.
19. Justyna Guzik - lekka atletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- powołanie do zaplecza kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
20. Wiktoria Mołdrzyk - lekka atletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- powołanie do zaplecza kadry narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
21. Katarzyna Cieślar - lekka atletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski U – 20 w lekkiej atletyce – sztafeta 4 x 100 m i 4 x 400 m w Toruniu.
22. Noemi Cieślar - lekka atletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski U – 20 w lekkiej atletyce – sztafeta 4 x 100 m i 4 x 400 m w Toruniu.
23. Justyna Zwias - lekka atletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski U – 20 w lekkiej atletyce – sztafeta 4 x 100 m i 4 x 400 m w Toruniu.
24. Małgorzata Zamora - lekka atletyka, Miejski Uczniowski Klub Sportowy SZS Cieszyn
- 3 miejsce w Mistrzostwach Polski U – 20 w lekkiej atletyce – sztafeta 4 x 100 m i 4 x 400 m w Toruniu.
WYKAZ OSÓB KTÓRE OTRZYMAŁY STYPENDIUM SPORTOWE CELOWE W ZWIĄZKU Z WYJAZDEM NA MIĘDZYNARODOWĄ IMPREZĘ SPORTOWĄ
1. Mateusz Ligocki - snowboard, AZS AWF Kraków
-
XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie PYEONGCHANG 2018 (Pyeongchang, 15.02.2018 r. - 20 miejsce).
2. Janusz Rokicki - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- Mistrzostwa Europy World Para Athletics w lekkiej atletyce (Berlin, 20 – 26.08.2018 r.).
3. Mirosław Madzia - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- Mistrzostwa Europy World Para Athletics w lekkiej atletyce (Berlin, 20 – 26.08.2018 r.).
4. Joachima Krężelok - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- Mistrzostwa Europy World Para Athletics w lekkiej atletyce (Berlin, 20 – 26.08.2018 r.).
5. Damian Kulig - lekka atletyka, Integracyjny Klub Sportowy Cieszyn
- Mistrzostwa Europy World Para Athletics w lekkiej atletyce (Berlin, 20 – 26.08.2018 r.).