Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2020 r.

 

Seniorzy 

Skoczów: Klasa A Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Victoria Hażlach  8  22  7  1  0  21:9
 2.  CKS PIAST  8  20  6   2  0   59:10
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  8  16  5   1  2   25:13
 4.  LKS Błękitni Pierściec  8  12  4   0  4  17:19
 5.  LKS Kończyce Małe  8  11  3  2  3  19:17
 6.  KS Nierodzim  8  11  3  2   3  13:17
 7.  GKS Morcinek Kaczyce  8  6   2   0   6  21:33
 8.  LKS Iskra Iskrzyczyn  8  5   1   2  5  22:24
 9.  MKS Promyk Golasowice  8  0   0   0   8  1:56

Terminarz skoczowskiej A-klasy Grupy 1 

 

 Juniorzy

Skoczów: III Liga okręgowa A1 Junior - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  4  12  4  0  0  30:2
 2.  LKS Błyskawica Drogomyśl  4  9  3  0  1  22:8
 3.  LKS Olza Pogwizdów  4  9  3  0  1  11:13
 4.  LKS Pogórze  4  9  3  0  1  9:5
 5.  LKS Ochaby 96  4  9  3  0  1  7:4
 6.  LKS 99 Pruchna  4  4  1  1  2  14:5
 7.  RKS Cukrownik Chybie  4  4  1  1  2  3:12
 8.  LKS Wisła Strumień  4  3  1  0  3  2:6
 9.  LKS Beskid Brenna  4  0  0  0  4  2:8
10.   Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  4  0  0  0  4  0:37

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej A1 Junior

 

Trampkarze

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  4  12  4  0  0  12:1
 2.  LKS Olza Pogwizdów  4  9  3  0  1  13:3
 3.  LKS Wisła Strumień  4  9  3  0  1  15:7
 4.  RKS Cukrownik Chybie  4  9  3  0  1  50:3
 5.  LKS Pogórze  4  9  3  0  1  27:7
 6.  LKS Beskid Brenna  4  3  1  0  3  8:29
 7.  LKS Błyskawica Drogomyśl  4  3  1  0  3  3:17
 8.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  4  3  1  0  3  11:10
 9.  LKS Ochaby 96  4  3  1  0  3  14:15
10.   LKS 99 Pruchna  4  0  0  0  4  2:63

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 2

 

Młodzicy

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  7  18  6  0  1  45:6
 2.  KP Beskid Skoczów  8  18  6  0   2  35:11
 3.  CKS PIAST  8  16  5   1   2  24:10
 4.  UKS APN Góral Istebna  8  13   4  1   3  22:18
 5.  LKS Olza Pogwizdów  7  9  3  0   4  24:27
 6.  UKS Cieszyn  8  6  2  0   6  24:33
 7.  RKS Cukrownik Chybie  8  0  0  0   8  7:76

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Wisła Strumień  5  13  4  1  0  23:2
 2.  KKS Spójnia Zebrzydowice  5   12  4  0  1  38:3
 3.  CKS PIAST II  5   6  2  0  3  18:32
 4.  LKS Pogórze  5   5   1  2  2  16:22
 5.  KP Beskid II Skoczów  5   4   1  1  3  5:26
 6.  GKS Morcinek Kaczyce  5   3   1  0  4  8:23

Terminarz skoczowskiej IV Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

 

Orliki

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  5  15  5  0  0  33:12
 2.  KS Kuźnia Ustroń  5  12  4  0  1  38:19
 3.  LKS Wisła Strumień  5  12  4  0  1  40:19
 4.  UKS APN Góral Istebna  5  12  4  0  1  45:20
 5.  KP Beskid Skoczów  5  6  2  0  3  28:29
 6.  KKS Spójnia Zebrzydowice  5  5  1  2  2  33:34
 7.  MKP Brenna-Górki  5  4  1  1  3  35:43
 8.  CKS PIAST  5  4  1  1  3  21:49
 9.  LKS Olza Pogwizdów  5  3  1  0  4  21:35
10.   RKS Cukrownik Chybie  5  0  0  0  5  24:58

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 1

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Olza II Pogwizdów  4  12  4  0  0  53:7
 2.  LKS Strażak Dębowiec  4  12  4  0  0  38:13
 3.  CKS PIAST II  4  9  3  0  1  54:6
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  4  6  2  0  2  50:20
 5.  LKS Kończyce Małe  4  3  1  0  3  16:62
 6.  LKS Victoria Hażlach  4  3  1  0  3  23:47
 7.  LKS Zryw Bąków  4  3  1  0  3  16:53
 8.  LKS Błyskawica Kończyce Wielkie  4  0  0  0  4  12:54

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 3

 

 

Żaki

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Nierodzim  4  12  4  0  0  30:10
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  4  9  3  0  1  32:9
 3.  UKS Cieszyn  4  7  2  1  1  17:15
 4.  MKP Brenna-Górki  4  5  1  2  1  31:22
 5.  CKS PIAST  5  5  1  2  2  22:23
 6.  KP Beskid Skoczów  4  4  1  1  2  19:23
 7.  UKS APN Góral Istebna  3  3  1  0  2  20:24
 8.  KS Kuźnia Ustroń  3  3  1  0  2  14:27
 9.  LKS Pogórze  3  0  0  0  3  8:40

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 1

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn II  4  10  3  1  0  21:9
 2.  GKS Morcinek Kaczyce  4  9  3  0  1  23:10
 3.  CKS PIAST II  4  9  3  0  1  45:20
 4.  LKS Wisła Strumień  3  7  2  1  0  34:7
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  4  6  2  0  2  25:25
 6.  LKS Tempo Puńców  4  3  1  0  3  25:24
 7.  LKS Kończyce Małe  3  3  1  0  2  11:31
 8.  LKS Olza Pogwizdów  3  0  0  0  3  19:43
 9.  RKS Cukrownik Chybie  3  0  0  0  3  1:35

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 2

 

menu