Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2020 r.

 

Seniorzy 

Skoczów: Klasa A Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  9  23  7  2  0  66:12
 2.  LKS Victoria Hażlach  8  22  7   1  0   21:9
 3.  LKS OLZA Pogwizdów  9  16  5   1  3   29:20
 4.  LKS Błękitni Pierściec  9  15  5   0  4  24:23
 5.  KS Nierodzim  9  14  4  2  3  17:18
 6.  LKS Kończyce Małe  9  11  3  2   4  21:24
 7.  LKS Iskra Iskrzyczyn  9  8   2   2   5  31:24
 8.  GKS Morcinek Kaczyce  9  6   2   0  7  21:42
 9.  MKS Promyk Golasowice  9  0   0   0   9  2:60

Terminarz skoczowskiej A-klasy Grupy 1 

 

 Juniorzy

Skoczów: III Liga okręgowa A1 Junior - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  5  15  5  0  0  30:2
 2.  LKS Błyskawica Drogomyśl  5  12  4  0  1  22:8
 3.  LKS Pogórze  5  12  4  0  1  11:13
 4.  LKS Olza Pogwizdów  5  9  3  0  2  9:5
 5.  LKS Ochaby 96  5  9  3  0  2  7:4
 6.  LKS 99 Pruchna  5  4  1  1  3  14:5
 7.  RKS Cukrownik Chybie  4  4  1  1  2  3:12
 8.  LKS Wisła Strumień  4  3  1  0  3  2:6
 9.  LKS Beskid Brenna  5  3  1  0  4  2:8
10.   Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  5  0  0  0  5  0:37

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej A1 Junior

 

Trampkarze

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  5  15  5  0  0  31:1
 2.  RKS Cukrownik Chybie  5  12  4  0  1  62:3
 3.  LKS Olza Pogwizdów  5  12  4  0  1  28:3
 4.  LKS Pogórze  5  12  4  0  1  32:10
 5.  LKS Wisła Strumień  5  9  3  0  2  15:19
 6.  LKS Beskid Brenna  5  6  2  0  3  21:29
 7.  LKS Błyskawica Drogomyśl  5  3  1  0  4  3:32
 8.  LKS Ochaby 96  5  3  1  0  4  17:20
 9.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  5  3  1  0  4  11:23
10.   LKS 99 Pruchna  5  0  0  0  5  2:82

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 2

 

Młodzicy

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  8  21  7  0  1  52:8
 2.  KP Beskid Skoczów  9  21  7  0   2  42:12
 3.  CKS PIAST  9  17  5   2   2  25:11
 4.  UKS APN Góral Istebna  9  13   4  1   4  24:25
 5.  LKS Olza Pogwizdów  8  9  3  0   5  25:34
 6.  UKS Cieszyn  9  7  2  1   6  25:34
 7.  RKS Cukrownik Chybie  8  0  0  0   8  7:76

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Wisła Strumień  6  16  5  1  0  26:2
 2.  KKS Spójnia Zebrzydowice  6   15  5  0  1  51:3
 3.  CKS PIAST II  6   7  2  1  3  22:36
 4.  LKS Pogórze  6   6   1  3  2  20:26
 5.  KP Beskid II Skoczów  6   4   1  1  4  5:29
 6.  GKS Morcinek Kaczyce  6   3   1  0  5  8:36

Terminarz skoczowskiej IV Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

 

Orliki

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  6  18  6  0  0  46:16
 2.  LKS Wisła Strumień  6  15  5  0  1  49:19
 3.  UKS APN Góral Istebna  6  15  5  0  1  53:25
 4.  KS Kuźnia Ustroń  6  12  4  0  2  43:27
 5.  KP Beskid Skoczów  6  9  3  0  3  36:32
 6.  MKP Brenna-Górki  6  7  2  1  3  43:48
 7.  KKS Spójnia Zebrzydowice  6  5  1  2  3  38:42
 8.  CKS PIAST  6  4  1  1  4  21:58
 9.  LKS Olza Pogwizdów  6  3  1  0  5  24:43
10.   RKS Cukrownik Chybie  6  0  0  0  6  28:71

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 1

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Strażak Dębowiec  5  15  5  0  0  64:13
 2.  LKS Olza II Pogwizdów  5  15  5  0  0  60:13
 3.  CKS PIAST II  5  12  4  0  1  75:9
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  5  9  3  0  2  59:20
 5.  LKS Kończyce Małe  5  3  1  0  4  16:71
 6.  LKS Victoria Hażlach  5  3  1  0  4  29:54
 7.  LKS Zryw Bąków  5  3  1  0  4  19:74
 8.  LKS Błyskawica Kończyce Wielkie  5  0  0  0  5  12:80

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 3

 

 

Żaki

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Nierodzim  5  15  5  0  0  43:13
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  4  9  3  0  1  32:9
 3.  MKP Brenna-Górki  5  8  2  2  1  40:30
 4.  UKS Cieszyn  5  7  2  1  2  18:20
 5.  KS Kuźnia Ustroń  4  6  2  0  2  19:28
 6.  CKS PIAST  5  5  1  2  2  22:23
 7.  KP Beskid Skoczów  4  4  1  1  2  19:23
 8.  UKS APN Góral Istebna  4  3  1  0  3  28:33
 9.  LKS Pogórze  4  0  0  0  4  11:53

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 1

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn II  5  13  4  1  0  30:10
 2.  LKS Wisła Strumień  4  10  3  1  0  43:12
 3.  GKS Morcinek Kaczyce  5  9  3  0  2  28:19
 4.  KKS Spójnia Zebrzydowice  5  9  3  0  2  28:25
 5.  CKS PIAST II  4  9  3  0  1  45:20
 6.  LKS Tempo Puńców  5  6  2  0  3  30:27
 7.  LKS Kończyce Małe  4  3  1  0  3  11:34
 8.  LKS Olza Pogwizdów  4  0  0  0  4  20:52
 9.  RKS Cukrownik Chybie  4  0  0  0  4  4:40

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 2

 

menu