Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 r.

 

Seniorzy 

Skoczów: Klasa A ""M"" Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  15  41  13  2  0  74:14
 2.  LKS Victoria Hażlach  16  32  10   2  4   36:22
 3.  LKS Błyskawica Kończyce Wielkie  15  28  9   1  5   37:31
 4.  LKS Kończyce Małe  15  25  8   1  6  39:41
 5.  LKS Strażak Dębowiec  16  22  7  1  8  37:40
 6.  LKS Błękitni Pierściec  15  21  7  0   8  29:48
 7.  LKS Beskid Brenna  15  19   5   4   6  33:26
 8.  LKS OLZA Pogwizdów  15  16   4   4  7  42:50
 9.  LKS Orzeł Zabłocie  15  8   2   2   11  22:52
 10.  KP Beskid Skoczów II  15  7  2  1  12  21:46

Skoczów: Klasa A Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  16  44  14  2  0  116:13
 2.  LKS Victoria Hażlach  16  35  11   2  3   37:22
 3.  LKS Kończyce Małe  16  29  9   2  5   43:32
 4.  LKS OLZA Pogwizdów  16  26  8   2  6  50:40
 5.  LKS Błękitni Pierściec  16  26  8  2  6  36:38
 6.  KS Nierodzim  16  20  5  5   6  26:32
 7.  LKS Iskra Iskrzyczyn  16  16   4   4   8  46:42
 8.  MKS Promyk Golasowice  16  3   1   0  15  9:97
 -  GKS Morcinek Kaczyce  16  7   2   1   13  26:73


 

 Juniorzy

Skoczów: III Liga okręgowa A1 Junior - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  18  51  17  0  1  111:12
 2.  LKS Błyskawica Drogomyśl  18  40  13  1  4  62:26
 3.  LKS Beskid Brenna  18  33  11  0  7  65:35
 4.  LKS Pogórze  18  33  10  3  5  46:32
 5.  LKS Ochaby 96  18  23  7  2  9  30:43
 6.  LKS Olza Pogwizdów  18  22  7  1  10  28:65
 7.  LKS 99 Pruchna  18  21  6  3  9  40:41
 8.  LKS Wisła Strumień  18  17  5  2  11  14:45
 9.  RKS Cukrownik Chybie  18  17  4  5  9  22:47
 10.   Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  18  4  1  1  16  8:80

 

 

Trampkarze

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  CKS PIAST  18  54  18  0  0  194:5
 2.  RKS Cukrownik Chybie  18  48  16  0  2  237:23
 3.  LKS Wisła Strumień  18  39  13  0  5  97:54
 4.  LKS Olza Pogwizdów  18  36  12  0  6  132:35
 5.  LKS Pogórze  18  31  10  1  7  107:87
 6.  LKS Beskid Brenna  18  24  8  0  10  82:114
 7.  LKS Ochaby 96  18  18  6  0  12  48:158
 8.  LKS Błyskawica Drogomyśl  18  12  4  0  14  26:113
 9.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  18  4  1  1  16  35:186
10.   LKS 99 Pruchna  18  3  1  0  17  19:202

 

 

Młodzicy

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 21" - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  26  8  2  0  41:6
 2.  UKS APN Góral Istebna  10  23  7  2  1  53:14
 3.  CKS PIAST  10  21  7  0  3  50:12
 4.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10  12  4  0  6  18:27
 5.  UKS Cieszyn  10  3  1  0  9  16:56
 6.  LKS Wisła Strumień  10  3  1  0  9  8:71

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  12  30  10  0  2  79:11
 2.  KP Beskid Skoczów  12  28  9  1   2  55:15
 3.  CKS PIAST  12  24  7   3   2  53:14
 4.  UKS APN Góral Istebna  12  19   6  1   5  40:30
 5.  UKS Cieszyn  12  13  4  1   7  33:48
 6.  LKS Olza Pogwizdów  12  9  3  0   9  28:67
 7.  RKS Cukrownik Chybie  12  0  0  0   12  8:111

 

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 21" - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Pogórze 19  6 1 2  35:21
 2.  RKS Cukrownik Chybie 15   5  0  4   26:25
 3.  KP Beskid II Skoczów 14  4 2  3   19:18
 4.  CKS PIAST II  12  4  0   5   31:20 
 5.  MKP Brenna-Górki 11  3  2   4   20:33
 6.  LKS Tempo Puńców 2  1  6  19:33

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Wisła Strumień  10  25  8  1  1  38:12
 2.  KKS Spójnia Zebrzydowice  10   24  8  0  2  69:6
 3.  KP Beskid II Skoczów  10  13  4  1  5  28:44
 4.  LKS Pogórze  10   12  3  3  4  49:37
 5.  CKS PIAST II  10   10   3  1  6  42:53
 6.  GKS Morcinek Kaczyce  10   3   1  0  9  10:84

 

 

 

Orliki

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  17  43  14  1  2  163:55
 2.  UKS Cieszyn  17  43  14  1  2  133:66
 3.  UKS APN Góral Istebna  17  42  14  0  3  142:69
 4.  LKS Wisła Strumień  17  33  11  0  6  122:74
 5.  KP Beskid Skoczów  17  24  8  0  9  91:98
 6.  CKS PIAST  17  19  6  1  10  71:133
 7.  LKS Olza Pogwizdów  17  17  5  2  10  74:100
 8.  KKS Spójnia Zebrzydowice  17  15  4  3  10  126:120
 9.  MKP Brenna-Górki  17  11  3  2  12  77:163
10.   RKS Cukrownik Chybie  17  3  1  0  16  69:190

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Olza II Pogwizdów  14  39  13  0  1  143:38
 2.  CKS PIAST II  14  36  12  0  2  182:38
 3.  LKS Strażak Dębowiec  14  27  9  0  5  112:65
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  14  25  8  1  5  142:66
 5.  LKS Victoria Hażlach  14  22  7  1  6  79:103
 6.  LKS Kończyce Małe  14  12  4  0  10  96:152
 7.  LKS Zryw Bąków  14  6  2  0  12  62:212
 8.  LKS Błyskawica Kończyce Wielkie  14  0  0  0  14  45:187

 

 

Żaki

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  16  39  13  0  3  102:50
 2.  KS Nierodzim  16  35  11  2  3  92:65
 3.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  16  34  11  1  4  94:39
 4.  KP Beskid Skoczów  16  34  11  1  4  108:59
 5.  CKS PIAST  16  23  7  2  7  73:57
 6.  UKS APN Góral Istebna  16  21  7  0  9  96:107
 7.  MKP Brenna-Górki  16  12  3  3  10  69:110
 8.  UKS Cieszyn  16  12  3  3  10  47:90
 9.  LKS Pogórze  16  0  0  0  16  42:146

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bilans bramek
 1.  LKS Wisła Strumień  16  43  14  1  1  162:34
 2.  CKS PIAST II  16  37  12  1  3  117:46
 3.  GKS Morcinek Kaczyce  16  31  10  1  5  101:53
 4.  UKS Cieszyn II  16  30  9  3  4  102:50
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  16  27  9  0  7  92:63
 6.  LKS Tempo Puńców  16  24  8  0  8  90:76
 7.  RKS Cukrownik Chybie  16  12  4  0  12  50:113
 8.  LKS Olza Pogwizdów  16  5  1  2  13  50:151
 9.  LKS Kończyce Małe  16  3  1  0  15  18:196

 

 

menu