Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Cieszyński Klub Sportowy Piast - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2019 r.

 

Skoczów: Klasa B - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
 1.  CKS Piast   8  22  7  1  0  29  6
 2.  LKS Rudnik  8  21   7   0   1   29  11
 3.  LKS Ochaby 96  8  12   4   0  4   25  18
 4.  LKS Spójnia Górki Wielkie  8   12   4   0   4   19  28
 5.  LKS Kończyce Wielkie II  8   12  4   0  4   17  25
 6.  GKS Kaczyce  8   8   2   2   4  19  24
 7.  TS 1909 Piast Cieszyn II  8  7   2   1   5  16  25
 8.  LKS Strażak Dębowiec  8   7   2   1  5   14  21
 9.  MKS Promyk Golasowice  8   4   1   1   6   6  16

Terminarz skoczowskiej B-klasy 

 

JUNIOR:

Skoczów: IV liga okręgowa A1 Junior - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  CKS Piast   10  30  10  0  0  97  2
 2.  LKS 99 Pruchna  10  21  7   0   3  28  18
 3.  LKS Kończyce Małe  10  15  5  0   5   25  33
 4.  LKS Kończyce Wielkie  10  10  3   1   6   12  37
 5.  LKS Orzeł Zabłocie  10   7   2   1   7  13  55
 6.  LKS Iskra Iskrzyczyn  10  6   2   0   8   18  48

Terminarz skoczowskiej IV ligi okręgowej A1 Junior 

 

Rybnik: III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "WLJM 2003 Rybnik" Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KS Wicher Wilchwy  14  34  11   1   2  64  27
 2.  LKS Jedność Jejkowice  14   27  8   3   3   41  25
 3.  KS ROW 1964 Rybnik  14  24  7  3   4   35  29
 4.  KS Naprzód Rydułtowy  14   19  5   4   5  40  36
 5.  CKS Piast  14   15  4   3   7   30  30
 6.  KS Świerklany   14  15  4  3  7  22  41
 7.  Młodzieżowy Klub Sportowy Żory  14  11  2  5  7  21  34
 8.  KS DECOR Bełk  14  11  3  2  9  31  62

Terminarz III ligi wojewódzkiej B1 Junior Młodszy "WLJM 2003 Rybnik" Grupa 3  

 

TRAMPKARZ

Rybnik: III liga wojewódzka C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3 - sezon 2019/2010

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  Stowarzyszenie WSP Wodzisław  12  33   11   0   1  78  21
 2.  KS Naprzód Rydułtowy  12  25   8   1   3   46  24
 3.  LKS Orzeł Palowice  12  24   8   0   4   53  37
 4.  Młodzieżowy Klub Sportowy Żory  12  18   6   0   6  40  44
 5.  CKS Piast   12   13  4   1   7   24  42
 6.  RKP SP ROW w Rybniku  12  9  3  0  9  16  48
 7.  GKS Pierwszy Chwałowice  12  3  1  0  11  16  57

Terminarz III ligi wojewódzkiej C2 Trampkarz "WLTM 2006 Rybnik" Grupa 3

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KP Beskid Skoczów  14  42  14  0  0  93  2
 2.  UKS Istebna  14  33  11  0  3  48  26
 3.  KS Kuźnia Ustroń  14  23  7  2  5  32  19
 4.  RKS Cukrownik Chybie  14  21  7  0  7  40  36
 5.  CKS Piast   14  19  6  1  7  34  42
 6.  LKS Olza Pogwizdów  14  16  4  4  6  31  36
 7.  UKS Cieszyn  14  10  3  1  10  35  50
 8.  LKS Goleszów  14  0  0  0  14  6  108

 Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej D1 Młodzik

 

Skoczów: IV liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  LKS Strażak Dębowiec  10  24  8  0  2  60  25
 2.  KKS Zebrzydowice  10   19  6  1  3  73  20
 3.  KP Beskid Skoczów II  10  17  5  2  3   54  28
 4.  LKS Zryw Bąków  10   14  4   2   4   57  27
 5.  CKS Piast II  10  13  4    1   5  41  38
 6.  LKS Iskra Iskrzyczyn  10   0   0   0   10  4  151

 Terminarz skoczowskiej IV ligi okręgowej D1 Młodzik

 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KS Kuźnia Ustroń  8  24  8  0  0  87  18
 2.  UKS Cieszyn  8   17  5   2  1   62  19
 3.  MKP Brenna-Górki  8  15   5   0   3   85  42
 4.  LKS Olza Pogwizdów  8   13  4   1   3  35  43
 5.  CKS Piast  8  13   4   1   3  40  39
 6.  UKS Istebna  8   10   3   1   4  42  64
 7.  LKS Wisła Strumień  8  9   3   0   5   40  50
 8.  RKS Cukrownik Chybie  8   3   1   0   7   29  73
 9.  KKS Spójnia Zebrzydowice  8   1   0   1   7  25  97

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 1 

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  KP Beskid Skoczów  8  24  8  0  0  170  9
 2.  UKS Cieszyn II  8   18   6   0   2  92  41
 3.  CKS Piast II  8  15  5  0   3   72  48
 4.  GKS Kaczyce  8   15  5   0   3   65  48
 5.  KKS Zebrzydowice II  8  15  5   0   3   81  50
 6.  LKS Kończyce Małe  8   12  4   0   4  65  84
 7.  LKS Victoria Hażlach  8   6   2   0   6   40  84
 8.  LKS Rudnik  8   3   1   0   7   28  100
 9.   LKS Kończyce Wielkie  8  0   0   0   8  5  154

 Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 3 

 

ŻAK

Skoczów: F1 Żak Grupa 2 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bramki strzelone  Bramki stracone
 1.  RKS Cukrownik Chybie  9  22  7   1  1  60  26
 2.  UKS Cieszyn  9  21   7  0  2   58  28
 3.  LKS Puńców II  9   20   6   2   1  75  22
 4.  LKS Wisła Strumień  9  18   6   0   3   74  34
 5.  CKS Piast   9   16  5   1  3   64  33
 6.  KKS Zebrzydowice  9  15   5  0  4  83  40
 7.  LKS Olza Pogwizdów  9   9   3   0   6  54  42
 8.  GKS Kaczyce  9   7   2   1   6   24  79
 9.   LKS Kończyce Małe  9  3   1   0   8   10   99
 10.  LKS Rudnik  9  1   0   1   8   14  113

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 2 

 

 

 

 

 

menu