Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

III turniej golfowy Święta Trzech Braci
11.06.2019
Miejsce wydarzenia:
Ropice
Główne zdjęcie aktualności

 

Rozgrywany już po raz trzeci turniej golfowy jest imprezą towarzyszącą Świętu Trzech Braci. Turniej, w którym wezmą udział także znane i lubiane osoby ze świata sportu i kultury przeprowadzony zostanie w systemie „texas scramble”. Przyjacielska rywalizacja “Polacy vs. Czesi” poprzez dobrą zabawę ma na celu propagowanie ruchu na świeżym powietrzu, integrację obu narodów i promocję gry w golfa jako formę aktywności dla ludzi w każdym wieku.
Dla wszystkich, którzy będą mieli ochotę po raz pierwszy spróbować gry w golfa przygotowana będzie akademia golfa dla początkujących.
Przybyli uczestnicy będą mogli pod okiem profesjonalnego trenera zaznajomić się z golfem, zrobić pierwsze uderzenie i po raz pierwszy trafić do dołka.
Sobota z golfem to wspaniała rozrywka dla rodzin, aktywnych par, grup przyjaciół oraz dla tych wszystkich, którzy chcą obchodzić Święto Trzech Braci na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury. Aby wziąć udział zarówno w akademii, jak i turnieju należy dokonać uprzedniej rejestracji na stronie: www.golfbrothers.pl/swieto Należy jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona i w turnieju wynosi 40 – po 20 z każdego kraju.
Puchar przechodni Turnieju Święta Trzech Braci zostanie przekazany Burmistrzowi Miasta Cieszyna lub Českého Těšína na rynku w Cieszynie tego samego dnia o godz. 17:00 podczas uroczystego ogłoszenia wyników.
Więcej szczegółów na stronie www.golfbrothers.pl/swieto

 

Udostępnij:
menu