Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 17.09.2019 r.

 

 TRAMPKARZ

Skoczów: III liga okręgowa C1 - Grupa 1 - sezon 2018/2019

Tabela

 Poz.  Drużyna   M   Z   R   P   BR+   BR-   Pkt 
 1. KP Beskid Skoczów 7 7 0 0 89 4 21
 2. LKS Zryw Bąków 54  19 18 
 3. RKS Cukrownik Chybie 24 8 16 
 4.  KS Kuźnia Ustroń 0 53 32 12 
 5.  KKS Zebrzydowice 48 32 10 
 6. UKS Cieszyn 34 44
 7. LKS Victoria Hażlach 32 41
 8. LKS Błękitni Pierściec 4 158

Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 1 

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. KP Beskid Skoczów  8  24  8  0  0  62 2
2. KS Kuźnia Ustroń  8  16  5  1  2  17 6
3. UKS Istebna  8  15  5  0  3  18 18
4. RKS Cukrownik Chybie  8  12  4  0  4  16 21
5. CKS Piast Cieszyn  8  10  3  1  4  20 26
6. LKS Olza Pogwizdów  8  9  2  3  3  16 20
7. UKS Cieszyn  8  7  2  1  5  24 25
8. LKS Goleszów  8  0  0  0  8  3 58

Terminarz skoczowkiej III ligi okręgowej D1 Młodzik 

 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. UKS Cieszyn 4 12 4 0 0 44 7
2. KS Kuźnia Ustroń 41 4
3. MKP Brenna-Górki 44 20
4. LKS Olza Pogwizdów 10 10
5. CKS Piast Cieszyn 3 11 18
6. LKS Wisła Strumień 3 11 23
7. UKS Istebna 18 37
8. RKS Cukrownik Chybie 20 43
9. KKS Spójnia Zebrzydowice 8 45

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 1

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. KP Beskid Skoczów 4 12 4 0 0 79 3
2. KKS Zebrzydowice II 1 46 26
3. CKS Piast Cieszyn II 25 28
4. GKS Kaczyce 23 36
5. UKS Cieszyn II 4 35 32
6. LKS Kończyce Małe 2 21 30
7. LKS Rudnik 12 25
8. LKS Victoria Hażlach 20 17
9.  LKS Kończyce Wielkie 1 65

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 3

 

ŻAK

Skoczów: F1 Żak Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LUKAM 2010 4 12 4 0 0 46 8
2. KS Kuźnia Ustroń 9 46 10
3. KP Beskid Skoczów 3 23 23
4. MKP Brenna-Górki 9 34 32
5. KS Nierodzim 29 14
6. UKS Cieszyn II 17 15
7. UKS Istebna 3 19 9
8. UKS Wisła 3 5 39
9.  LKS Tempo Puńców 15 30
10. LKS Pogórze 6 60

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 1 

 

Skoczów: F1 Żak Grupa 2 - sezon 2019/2020

Tabela

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. RKS Cukrownik Chybie 4 12 0 0 37 9
2. LKS Puńców II 10 41 8
3. UKS Cieszyn 4 26 15
4. CKS Piast Cieszyn 7 23 15
5. LKS Wisła Strumień 34 12
6. LKS Olza Pogwizdów 34 16
7. KKS Zebrzydowice 2 25 14
8. LKS Rudnik 4 44
9.  GKS Kaczyce 8 49
10. LKS Kończyce Małe 4 2 52

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 2 

menu