Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 28.10.2019 r.

 

 TRAMPKARZ

Skoczów: III liga okręgowa C1 - Grupa 1 - sezon 2018/2019

Tabela

 Poz.  Drużyna   M   Pkt   Z  R  P   BR+   BR- 
 1.  KP Beskid Skoczów  12  36  12  0  0  88  8
 2.  RKS Cukrownik Chybie  12  25   8   1   3   45  17 
 3.  LKS Zryw Bąków  12   24  8   0   4  48  37
 4.   KKS Zebrzydowice  12   19   6  1   5  64  47 
 5.   KS Kuźnia Ustroń  12   15  5  0  7  51  47
 6.  UKS Cieszyn  12  3   1   0  11  9  89
 7.  LKS Victoria Hażlach  12   3   1   0   11  8  68

Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 1 

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  KP Beskid Skoczów  14  42  14  0  0  93  2
 2.  UKS Istebna  14  33  11  0  3  48  26
 3.  KS Kuźnia Ustroń  14  23  7  2  5   32  19
 4.  RKS Cukrownik Chybie  14  21  7  0  7  40  36
 5.  CKS Piast   14  19  6  1  7  34  42
 6.  LKS Olza Pogwizdów  14  16  4  4  6  31  36
 7.  UKS Cieszyn  14  10  3  1  10  35   50
 8.  LKS Goleszów  14  0  0  0  14  6  108

Terminarz skoczowkiej III ligi okręgowej D1 Młodzik 

 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  KS Kuźnia Ustroń  8  24  8  0  0  87  18
 2.  UKS Cieszyn  8   17   5   2   1   62  19
 3.  MKP Brenna-Górki  8   15   5   0   3   85  42
 4.  LKS Olza Pogwizdów  8   13   4   1   3   35  43
 5.  CKS Piast   8  13   4   1   3   40  39
 6.  UKS Istebna  8  10   3   1  4  42  64
 7.  LKS Wisła Strumień  8   9   3   0   5  40  50
 8.  RKS Cukrownik Chybie  8   3   1   0   7   29  73
 9.  KKS Spójnia Zebrzydowice  8   1   0   1   7    25  97

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 1

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  KP Beskid Skoczów  8  24  8  0  0  170  9
 2.  UKS Cieszyn II  8   18  6  0   2  92  41
 3.  CKS Piast II  8  15  5   0   3   72  48
 4.  GKS Kaczyce  8   15  5   0   3   65  48
 5.  KKS Zebrzydowice II  8  15   5   0   3   81  50
 6.  LKS Kończyce Małe  8  12  4   0   4  65  84
 7.  LKS Victoria Hażlach  8  6   2   0   6   40  84
 8.  LKS Rudnik  8   3   1   0   7  28  100
 9.   LKS Kończyce Wielkie  8   0   0   0   8  5  154

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 3

 

ŻAK

Skoczów: F1 Żak Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  LUKAM 2010  9  27  9  0  0  82  12
 2.  KS Kuźnia Ustroń  9  24  8   0   1   104  14
 3.  UKS Cieszyn II  9   21   7  0   2  73  35
 4.  MKP Brenna-Górki  9   15  5   0   4   47  36
 5.  UKS Istebna  9  12   4   0   5   47  40
 6.  KP Beskid Skoczów  9   12   4   0   5  51  45
 7.  LKS Tempo Puńców  9  9   3   0   6   51  57
 8.  KS Nierodzim  9   9   3   0   6  27  67
 9.   LKS Pogórze  9   3   1   0   8   37  110
 10.  UKS Wisła  9  3   1   0   8  11  114

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 1 

 

Skoczów: F1 Żak Grupa 2 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  RKS Cukrownik Chybie  9  22  7   1  0  60  26
 2.  UKS Cieszyn  9   21   7   0   2   58  28
 3.  LKS Puńców II  9  20   6  2   1   75  22
 4.  LKS Wisła Strumień  9   18  6   0   3  74  34
 5.  CKS Piast  9  16   5   1   3   64  33
 6.  KKS Zebrzydowice  9   15  5  0   4   83  40
 7.  LKS Olza Pogwizdów  9   9   3   0   6  54  42
 8.  GKS Kaczyce  9  7   2   1   6   24  79
 9.   LKS Kończyce Małe  9   3   1   0   8  10  99
 10.  LKS Rudnik  9  1   0   1   8  14  113

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 2 

menu