Mistrzostwa Moravy Masters w JUDO
03.12.2018
Karvina

W sobotni poranek (tj.01.12.2018r.) nasi "pełnoletni" zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Moravy, jakie miały miejsce w Karviné.
Klub Sportowy Cieszyn reprezentowało w rywalizacji trzech zawodników. Limit został spełniony w 100%. Mamy trzy medale, dwa złota oraz jeden brązowy krążek.
Tadeusz Rusin, jak już przyzwyczaił nas do tego, zdobył Mistrzostwo Moraw i tym samym sięgnął po złoty medal w swojej kategorii wiekowej do 73kg. Rewelacyjna postawa i pięknie wykonywane techniki.
Damian Nowak w swoim debiucie, jak się okazało został "czarnym koniem" turnieju i w swojej kategorii wiekowej do 73kg uplasował się na 1 miejscu!
Rafał Kozyra, który również zadebiutował na tatami judo, po pokazaniu prawdziwego charakteru w swojej kategorii wiekowej do +100kg zdobył brązowy medal!

tekst i fot.: KS Cieszyn