Seniorki znów zwycięskie
11.12.2017
Sala sportowa al. Jana Łyska
Sprawdź, jak dojechać

W 14 kolejce I ligi śląskiej kobiet nasze zawodniczki zmierzyły się w Żywcu z TS STAL ŚRUBIARNIA / SMS ŻAPN Żywiec. 2 pierwsze sety do pewne zwycięstwa cieszynianek, 3 i 4 partia to z kolei wygrane gospodyń. Decydującego seta nasza drużyna wygrała do 12, a cały mecz 3:2. Pomimo zdobycia kolejnych punktów martwi kontuzja Weroniki Pniok. Mamy nadzieję, że to nic groźnego i Wera szybko wróci do pełni zdrowia.

TS STAL ŚRUBIARNIA / SMS ŻAPN ŻYWIEC  - VC VICTORIA CIESZYN  2:3 (12:25; 19:25; 25:15; 25:19; 12:15)

Skład: M. Graff, W. Pniok, S. Wiecheć, A. Adamczyk, M. Husarek, P. Wróbel, J. Gibiec (libero), J. Szostakow (libero), P. Glajc, K. Kupka, M. Hankus
Trenerzy: Grzegorz Kosatka, Andrzej Husarek

W niedzielę, dzięki zwycięstwu nad rybnickim ERBUDEM, nasze zawodniki powiększyły swój dorobek o kolejne 3 pkty. Z wyjątkiem 2 seta to cieszynianki panowały nad wydarzeniami na parkiecie. Zawodniczki trenerskiego duetu: G. Kosatka- A. Husarek miały kilka słabszych momentów w tym meczu ale ich wygrane w partiach nr 1, 3 i 4 ani przez moment nie były zagrożone.
Za tydzień VC VICTORIA uda się do Wilkowic na ostatni mecz I etapu rozgrywek. Bez względu na jego wynik cieszynianki mają pewny awans do kolejnej rundy. GRATULACJE!!

VC VICTORIA CIESZYN - UKS JEDYNKA ERBUD Rybnik 3:1 (25:20; 19:25; 25:19; 25:18)

Skład: M. Graff, A. Adamczyk, M. Husarek, S. Wiecheć, D. Kaczmarska, P. Glajc, J. Gibiec (libero), J. Szostakow (libero), P. Wróbel, K. Kupka, M. Hankus