Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Tabele - TS 1909 Piast Cieszyn
Główne zdjęcie astrony

Seniorzy - A Klasa Skoczów

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Orzeł Zabłocie 15 33 11 0 4 45 18
2. LKS Goleszów 15 31 10 1 4 35 17
3. TS 1909 Piast Cieszyn 15 30 9 3 3 34 20
4. LKS Olza Pogwizdów 15 27 8 3 4 25 14
5. LKS Kończyce Małe 15 27 3 4 40 20
6. KP Beskid II Skoczów 15 25 7 4 4 42 20
7. LKS Beskid Brenna 15 21 6 3 6 39 29
8. LKS Zryw Bąków 15 20 6 2 7 30 38
9. LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 15 19 5 4 6 32 27
10. LKS Wisła Strumień 15 18 6 0 9 31 37
11. GKS Morcinek Kaczyce 15 18 5 3 7 24 46
12. LKS Strażak Pielgrzymowice 15 17 5 2 8 37 31
13. LKS Strażak Dębowiec 15 15 5 0 10 25 36
14. LKS Ochaby 96 15  0  15 8 94

 TERMINARZ ROZGRYWEK A KLASY SKOCZÓW

 

A1 Junior starszy IV - IV Liga Okęgowa Skoczów

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Hażlach 13 36 12 1 56 9
2. GKS Kaczyce 14 28 9 1 4 50 45
3. LKS Orzeł Zabłocie 14 26 8 2 4 60 25
4. LKS Górki Wielkie 14 25 8 1 65 32
5. LKS Kończyce Wielkie 14 24 8 0 6 57 29
6. UKS APN Góral Istebna 14 23 2 5 62 37
7. TS 1909 Piast Cieszyn 13 19 6 1 6 30 28
8. LKS Błękitni Pierściec 14 18 6 0 8 44 73
9. LKS Tempo Puńców 14 15 5 0 9 32 62
10. KS Nierodzim 13 11 3 2 8 35 42
11. LKS Iskra Iskrzyczyn 13 10 3 1 9 44 72
12. LKS 99 Pruchna 14 6 0 12 17 98

 TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI JUNIORÓW


A1 Junior starszy - II Liga Wojewódzka

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Zapora Wapienica 16 38 12 2 2 73 22
2. TS 1909 Piast Cieszyn 16 36 11 3 2 63 14
3. BKS Stal Bielsko-Biała 16 36 11 3 2 57 18
4. KP Beskid Skoczów 16 30 9 3 4 63 18
5. LKS Bory Pietrzykowice 16 30 10 0 6 47 20
6. LKS Drzewiarz Jasienica 16 26 8 2 6 34 31
7. LKS Pasjonat Dankowice 16 26 8 2 5 36 25
8. LKS Czaniec 16 26 8 2 6 41 28
9. TS Koszarawa Żywiec 16 21 6 3 6 34 34
10. KS Kuźnia Ustroń 16 20 6 2 8 28 32
11. LKS Leśna 16 16 5 1 10 25 44
12. LKS Bestwina 16 12 4 0 12 15 57
13. GLKS Wilkowice 16 3 1 0 15 16 95
14. KS Spójnia Landek 16 15 6 106

TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI WOJEWÓDZKIEJ

menu