Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Tabele - TS 1909 Piast Cieszyn
Główne zdjęcie astrony

Seniorzy - A Klasa Skoczów - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Orzeł Zabłocie  11 25 8 1 2  27  12
2. LKS Olza Pogwizdów 11 24 7 3  21  7
3. TS 1909 Piast Cieszyn 11 24 8 0 3  22  13
4. LKS Strażak Pielgrzymowice 11 21 6 3 2  23  17
5. LKS Wisła Strumień 11 20  6 3  29  14
6. LKS Zryw Bąków 11 17 5 2 4  21  17
7. LKS Pogórze  11 16 5 1 5  25  23
8. UKS APN Góral Istebna  11 16 1 5  24  28
9. LKS Goleszów 11 16 5 5  27  28
10. LKS Beskid Brenna 11 11 3 6  21  25
11. LKS Kończyce Wielkie  11 11 3 6  17  22
12. KP Beskid II Skoczów  11 8 2 2 7  18  22
13. LKS Strażak Dębowiec 11 0 9  12  46
14. LKS Victoria Hażlach 11 5 8  15  28

TERMINARZ SKOCZOWSKIEJ A-KLASY 

 

Seniorzy - A Klasa Skoczów - Koniec sezonu 2017/2018

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Kończyce Małe 26 56 17 5 4 69 27
2. LKS Goleszów 26 52 16 4 6 73 42
3. KP Beskid II Skoczów 26 51 15 6 5 71 30
4. LKS Orzeł Zabłocie 26 48 16 0 10 67 47
5. TS 1909 Piast Cieszyn 26 46 14 4 8 64 38
6. LKS Olza Pogwizdów 26 42 12 6 8 42 34
7. LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 26 40 11 7 8 62 43
8. LKS Beskid Brenna 26 36 10 6 10 60 49
9. LKS Strażak Pielgrzymowice 26 33 10 3 13 71 53
10. LKS Zryw Bąków 26 32 9 5 12 47 65
11. LKS Strażak Dębowiec 26 30 9 3 14 43 56
12. LKS Wisła Strumień 26 26 8 2 16 43 61
13. GKS Morcinek Kaczyce 26 26 7 5 14 38 86
14. LKS Ochaby 96 26  0  26 8 127

  

 

 II Liga Wojewódzka - A1 Junior starszy grupa 3 - sezon 2018/2019

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. TS Podbeskidzie II S.A.  11 33 11 0 0 52 13
2. RKS Cukrownik Chybie  10 20 2 25 16
3. KS Siódemka Tychy   10 19 6 3 25 16
4. KP Beskid Skoczów   10 18 6 4 28 10
5. LKS Drzewiarz Jasienica  10 17 5 2 3 36 21
6. KS Kuźnia Ustroń  10 17 5 2 3 37 23
7. LKS Czaniec  10 16 5 1 4 26 21
8. TS Czarni - Góral Żywiec   10 15 5 0 5 25 27
9. LKS Pasjonat Dankowice  10 14 4 2 4 31 29
10. TS Koszarawa Żywiec  10 14 4 2 4 18 22
11.  BKS Stal Bielsko-Biała   10 12 4 0 6 18 27
12. LKS Świt Cięcina  11 10 3 1 7 17 41
13. TS 1909 Piast Cieszyn  10 9 3 0 7 22 20
14. LKS Groń Bujaków  10 7 2 1 7 11 37
15. LKS Bestwina  10 10 9 57

 

 II Liga Wojewódzka - A1 Junior starszy -  Koniec sezonu 2017/2018

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Zapora Wapienica 26 62 20 2 4 107 31
2. BKS Stal Bielsko-Biała 26 58 18 4 4 88 32
3. TS 1909 Piast Cieszyn 26 57 18 3 5 88 25
4. KP Beskid Skoczów 26 49 15 4 7 98 33
5. LKS Pasjonat Dankowice 26 48 15 3 7 61 47
6. LKS Drzewiarz Jasienica 26 45 14 3 9 58 46
7. LKS Czaniec 26 43 13 4 9 64 43
8. LKS Bory Pietrzykowice 26 40 12 4 10 66 45
9. KS Kuźnia Ustroń 26 37 11 4 11 45 48
10. TS Koszarawa Żywiec 26 29 8 5 12 53 74
11. LKS Bestwina 26 24 8 0 18 33 76
12. LKS Leśna 26 20 6 2 18 38 71
13. GLKS Wilkowice 26 9 2 3 21 29 120
14. KS Spójnia Landek 26 25 11 154

 

Skoczów: Żak F1 - Grupa 2 - sezon 2018/2019

Tabela

Poz. Drużyna  BR+  BR-  Pkt 
1. UKS Cieszyn   8  8  0  0 120 26  24
2. KKS Zebrzydowice  8  7  0  1 72 39  21
3. RKS Cukrownik Chybie  8  6   1  1 55 34  19
 4.  LKS Wisła Strumień   8  4  1  3 48 26  13
 5.  LKS Olza Pogwizdów  8  4  1  3 42 37  13
6. LKS Zryw Bąków  7  3  1  3 38 42  10
7. CKS Cieszyn   7  3  0  4 35 50  9
8. LKS Tempo Puńców  8  2  0  6 46 66  6
9. TS 1909 Piast Cieszyn   8  0  0  8 20 84  0
10. LKS Kończyce Małe  8  0  0  8 12 84  0

TERMINARZ ŻAK F1 

menu