Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Tabele - TS 1909 Piast Cieszyn
Główne zdjęcie astrony

Seniorzy - A Klasa Skoczów

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Kończyce Małe 25 53 16 5 4 65 26
2. LKS Goleszów 25 52 16 4 5 72 38
3. KP Beskid II Skoczów 25 48 14 6 5 69 29
4. LKS Orzeł Zabłocie 25 45 15 0 10 65 46
5. TS 1909 Piast Cieszyn 25 43 13 4 8 58 37
6. LKS Olza Pogwizdów 25 41 12 5 8 41 33
7. LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 25 37 10 7 8 60 42
8. LKS Beskid Brenna 25 36 10 6 9 59 47
9. LKS Strażak Pielgrzymowice 25 33 10 3 12 70 51
10. LKS Zryw Bąków 25 32 9 5 11 46 63
11. LKS Strażak Dębowiec 25 29 9 2 14 42 55
12. GKS Morcinek Kaczyce 25 26 7 5 13 37 80
13. LKS Wisła Strumień 25 23 7 2 16 40 61
14. LKS Ochaby 96 25  0  25 8 124

 TERMINARZ ROZGRYWEK A KLASY SKOCZÓW

 

A1 Junior starszy IV - IV Liga Okęgowa Skoczów

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Hażlach 21 57 19 2 89 15
2. LKS Górki Wielkie 22 47 15 2 5 104 40
3. LKS Błękitni Pierściec 21 36 12 0 9 66 83
4. UKS APN Góral Istebna 22 35 11 2 9 93 68
5. LKS Orzeł Zabłocie 21 35 11 2 8 86 42
6. GKS Kaczyce 21 34 11 1 9 61 68
7. LKS Kończyce Wielkie 21 33 11 0 10 72 51
8. KS Nierodzim 21 30 9 3 9 66 56
9. TS 1909 Piast Cieszyn 21 22 7 1 13 45 67
10. LKS Iskra Iskrzyczyn 21 22 7 1 13 78 98
11. LKS Tempo Puńców 21 18 6 0 15 46 96
12. LKS 99 Pruchna 21 6 0 19 25 147

 TERMINARZ ROZGRYWEK IV LIGI JUNIORÓW


A1 Junior starszy - II Liga Wojewódzka

L.P. Drużyna Mecze Punkty Z R P Bramki strzelone Bramki stracone
1. LKS Zapora Wapienica 25 59 19 2 4 102 31
2. BKS Stal Bielsko-Biała 25 55 17 4 4 78 30
3. TS 1909 Piast Cieszyn 25 54 17 3 5 84 25
4. KP Beskid Skoczów 24 46 14 4 6 92 28
5. LKS Pasjonat Dankowice 24 44 14 2 7 56 45
6. LKS Czaniec 25 42 13 3 9 63 42
7. LKS Drzewiarz Jasienica 24 39 12 3 9 51 45
8. KS Kuźnia Ustroń 25 37 11 4 10 45 44
9. LKS Bory Pietrzykowice 25 37 11 4 10 62 42
10. TS Koszarawa Żywiec 25 29 8 5 11 51 64
11. LKS Bestwina 25 24 8 0 17 32 70
12. LKS Leśna 25 20 6 2 17 36 67
13. GLKS Wilkowice 24 9 2 3 19 27 113
14. KS Spójnia Landek 25 24 11 150

TERMINARZ ROZGRYWEK II LIGI WOJEWÓDZKIEJ

menu