Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Historyczny mecz Cieszyn vs. Łowicz
12.06.2019
Miejsce wydarzenia:
Stadion Miejski
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

15 czerwca o godzinie 14.00 na stadionie miejskim w Cieszynie, odbędzie się Historyczny Mecz Cieszyn kontra Łowicz. Mecz odbędzie się w ramach Święta Trzech Braci.

W składach obu drużyn zagrają byli piłkarze oraz zaproszeni goście np. I Zastępca Burmistrza Miasta Cieszyna Krzysztof Kasztura. W cieszyńskiej drużynie wystąpi były reprezentant kraju, były zawodnik takich klubów jak Piasta Cieszyn, Wisły Płock, Górnika Zabrze, Auxerre, Lille - IRENEUSZ JELEŃ! Zespoły wystąpią w strojach kadry narodowej z lat 1924-1929. Zapowiada się ciekawy dla oka mecz piłkarski, w którym możemy się poczuć jak by to było 100 lat temu. Będzie to wspaniała okazja, aby uczestniczyć w tak wyjatkowym meczu i na własne oczy zobaczyć w jakich strojach kiedyś grano w piłkę nożną. 

Oprócz meczu głównego, od godziny 9.00 równiez na stadionie miejskim w Cieszynie przy al. Jana Łyska 21 rozgrywane będą młodzieżowe turnieje piłkarskie. Natomiast ok. godz. 12.30 odbędzie się mecz Cieszyn vs. Łowicz dzieci rocznika 2009-2010. Zapraszamy, aby w sobotę 15 czerwca od samego rana wybrać się całymi rodzinami na stadion miejski w Cieszynie. Będzie grill, dobra muzyka, wspaniała atmosfera i piłkarskie emocje.  WSTĘP WOLNY!

Tekst i fot. WS

Udostępnij:
menu