Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Awans trampkarzy UKS Cieszyn
06.06.2024
Główne zdjęcie aktualności

Drużyna orlików UKS Cieszyn rozegrała mecz ligowy z ekipą UKS Rio Pielgrzymowice. Był to wyrównany i zacięty mecz, obie ekipy walczyły z całych sił. Ostatecznie to nasza ekipa strzeliła dwie bramki więcej od swoich rywali.

Trampkarze w ciągu dwóch dni rozegrali dwa mecze ligowe. Były to bardzo ważne mecze w kontekście rywalizacji ligowej. W poniedziałek "Pod Wałką" rywalizowaliśmy z drużyną LKS Victoria Hażlach, która zajmowała trzecie miejsce w ligowej tabeli. Do meczu przystąpiliśmy niesamowicie skoncentrowani oraz zdeterminowani. Wszystko co nakreśliliśmy sobie przed meczem zostało zrealizowane w 100%. Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo. Dziękujemy drużynie z Hażlacha za dobrą grę oraz rywalizację w duchu fair Play.

UKS Cieszyn - LKS Victoria Hażlach 9:1 (4:0)

Zielke - Pipień, Misiarz, Kopel - Dziadek, Krzemień, Leśniak, Różanowski - Puda, Nogły, Pobiegło oraz Kopiec, Raszka, Gabzdyl.

W dniu dzisiejszym graliśmy wyjazdowy mecz z drużyną LKS Orzeł Zabłocie. Trudny mecz szczególnie pod względem fizycznym. Rywale grający bardzo ostro, niejednokrotnie przekraczając przepisy. Piłkarsko pokazaliśmy swoją wyższość pokonując wysoko rywali.

LKS Orzeł Zabłocie - UKS Cieszyn 0:5 (0:2)

Zielke - Pipień, Misiarz, Kopel - Dziadek, Krzemień, Leśniak, Różanowski - Puda, Nogły, Pobiegło oraz Raszka, Gabzdyl.

Przed nami jeszcze jedno spotkanie ligowe w najbliższą sobotę podejmujemy drużynę z Iskrzyczyna. Ten mecz jednak już niczego nie zmieni w ligowej tabeli. Dlaczego? Dlatego, że właśnie tymi dwoma spotkaniami przypieczętowaliśmy AWANS do 3 ligi.

Nadmienimy tylko, że jest to drugi awans z rzędu tej drużyny...ogromne gratulacje.

Zadanie współfinansowane z środków Miasta Cieszyn.

 

TABELA

 

Tekst i fot. UKS Cieszyn

Udostępnij:
menu