Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Koszykówka

STELA Cieszyn - Tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja - 2.12.2022 r. 

 

STELA CIESZYN

Tabela MU17 - runda zasadnicza gr. III - sezon 2022/2023 

L.P  DRUŻYNA  PKT  M  ZW.-POR.  +/- PKT  STOSUNEK
 1.   MKKS Rybnik  12  6  6-0  617:358  1.7235
 2.   UKS SP 27 Katowice I  11  6  5-1  615:316  1.9462
 3.  GTK Gliwice II S.A.  8  5  3-2  474:380  1.2474
 4.  STELA Cieszyn  8  7  1-6  410:764  0.5366
 5.  MCKiS Jaworzno  6  6  0-6  354:652  0.5429

 

Tabela MU15 - Finał A - sezon 2022/2023

L.P  DRUŻYNA  PKT  M  ZW.-POR.  +/- PKT  STOSUNEK
 1.   MKKS Rybnik   6  3  3-0  288:144  2.0000
 2.   STELA Cieszyn  6  3  3-0  370:228  1.6228
 3.  SMYK Prudnik  6  3  3-0  254:186  1.3656
 4.   GTK Gliwice S.A.  5  3  2-1  246:219  1.1233
 5.  UKS SP 27 Katowice  5  4  1-3  282:303  0.9307
 6.  MKS Dąbrowa Górnicza   5  4  1-3  288:362  0.7956
 7.  MOSM Tychy  3  3  0-3  233:340  0.6853
 8.  MKS Wodzisław Śląski  3  3  0-3  139:318  0.4371

Tabela MU15 - runda zasadnicza gr. III - sezon 2022/2023

L.P  DRUŻYNA  PKT  M  ZW.-POR.  +/- PKT  STOSUNEK
 1.   STELA Cieszyn  12  6  6-0  679:373  1.8204
 2.   MOSM Tychy  10  6  4-2  525:453  1.1589
 3.  UKS Jedynka Niemodlin  7  6  1-5  386:558  0.6918
 4.   BH Bielsko-Biała  7  6  1-5  351:557  0.6302

 

Tabela MU13 - runda zasadnicza gr. II - sezon 2022/2023

L.P  DRUŻYNA  PKT  M  ZW.-POR.  +/- PKT  STOSUNEK
 1.   MUKS Sari Żory  14  7  7-0  682:282  2.4184
 2.   MKS Otmuchów  11  7  4-3  487:463  1.0518
 3.  MOSM Tychy  10  6  4-2  435:363  1.1983
 4.   MKKS Rybnik  9  7  2-5  413:516  0.8004
 5.  STELA Cieszyn  8  6  2-4  324:459  0.7059
 6.  UKS MOSM Bytom  8  7  1-6  342:600  0.5700

 

Tabela KU12 - runda zasadnicza - sezon 2022/2023

L.P  DRUŻYNA  PKT  M  ZW.-POR.  +/- PKT  STOSUNEK
 1.   Pogoń Prudnik  4  3  1-2    
 2.   STARS Gliwice  4  2  2-0    
 3.  UKS SP27 Katowice  4  2  2-0    
 4.   Dwójka Kamienica Polska  4  3  1-2    
 5.  RMKS  4  2  2-0    
 6.  Olimpia Wodzisław  4  2  2-0    
 7.  STELA Cieszyn  4  3  1-2    
 8.  Pogoń Ruda Śląska  4  2  2-0    
 9.  KKS Tarnowskie Góry  4  2   2-0    
 10.  UKS Stal Brzeg  3  3  0-3    
 11.  Zagłębie Sosnowiec  3  3  0-3    
 12.  T.R.S "SIŁA" Ustroń  3   3  0-3    
menu