Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 9.11.2020 r.

 

TRAMPKARZE

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  30  10  0  0  90:7
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  10  24  8  0  2  123:12
 3.  KS Kuźnia Ustroń  10  18  6  0  4  61:42
 4.  UKS Cieszyn  10  12  4  0  6  68:63
 5.  UKS APN Góral Istebna  10  6  2  0  8  30:94
 6.  LKS Zryw Bąków  10  0  0  0  10  11:165

Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 1

 

 

MŁODZICY

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  12  30  10  0  2  79:11
 2.  KP Beskid Skoczów  12  28   9  1   2  55:15
 3.  CKS PIAST   12  24   7   3   2  53:14
 4.  UKS APN Góral Istebna  12  19  6  1   5  40:30
 5.  UKS Cieszyn   12  13  4  1   7  33:48
 6.  LKS Olza Pogwizdów  12  9  3  0   9  28:67
 7.  RKS Cukrownik Chybie  12  0  0  0   12  8:111

Terminarz skoczowskiej III Ligi okręgowej D1 Młodzik

 

ORLIKI

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  9  27  9  0  0  76:21
 2.  UKS APN Góral Istebna  9  21  7  0  2  72:43
 3.  KS Kuźnia Ustroń  9  19  6  1  2  73:37
 4.  KP Beskid Skoczów  9  18  6  0  3  61:44
 5.  LKS Wisła Strumień  9  15  5  0  4  56:42
 6.  KKS Spójnia Zebrzydowice  9  9  2  3  4  61:59
 7.  LKS Olza Pogwizdów  9  9  3  0  6  45:55
 8.  CKS PIAST  9  7  2  1  6  31:84
 9.  MKP Brenna-Górki  9  7  2  1  6  53:77
10.   RKS Cukrownik Chybie  9  0  0  0  9  35:101

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 1

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Spójnia 2020  6  18  6  0  0  54:19
 2.  LKS Tempo Puńców  6  11  3  2  1  61:27
 3.  UKS APN Góral II Istebna  6   10  3  1  2  43:28
 4.  KS Nierodzim  6  10  3  1  2  43:28
 5.  LKS Pogórze  6  6  2  0  4  19:51
 6.  UKS Cieszyn II  6  6  2  0  4  27:42
 7.  LKS Goleszów  6  0  0  0  6  0:42

Terminarz skoczowskiej Ligi Orlików E1 Grupa 2

 

ŻAKI

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Nierodzim  8  22  7  1  0  59:18
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  8  19  6  1  1  51:17
 3.  KS Kuźnia Ustroń  8  15  5  0  3  42:31
 4.  KP Beskid Skoczów  8  13  4  1  3  46:34
 5.  CKS PIAST  8  11  3  2  3  35:31
 6.  UKS APN Góral Istebna   8  9  3  0  5  46:58
 7.  MKP Brenna-Górki  8  8  2  2  4  33:45
 8.  UKS Cieszyn  8  7  2  1  5  26:40
 9.  LKS Pogórze  8  0  0  0  8  19:83

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 1

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn II  8  20  6  2  0  53:16
 2.  CKS PIAST II  8  19  6  1  1  60:28
 3.  LKS Wisła Strumień  8  19  6  1  1  71:21
 4.  GKS Morcinek Kaczyce  7  15  5  0  2  61:22
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  8  12  4  0  4  39:38
 6.  LKS Tempo Puńców  8  9  3  0  5  42:43
 7.  RKS Cukrownik Chybie  8  6  2  0  6  23:54
 8.  LKS Kończyce Małe  7  3  1  0  6  15:64
 9.  LKS Olza Pogwizdów  8  0  0  0  8  25:103

Terminarz skoczowskiej Ligi Żaków F1 Grupa 2

 

 

menu