Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 12.05.2021 r.

 

TRAMPKARZE

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 "WIOSNA 21" - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  3  9  3  0  0  26:4
 2.  UKS APN Góral Istebna  3  6  2   0   1   19:13
 3.  LKS Strażak Dębowiec  3  3  1   0   2   6:21 
 4.  LKS Goleszów  3  3  1   0   2   8:13
 5.  UKS Cieszyn  2  0  0   0   2   2:10

 

Skoczów: III Liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KP Beskid Skoczów  10  30  10  0  0  90:7
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  10  24  8  0  2  123:12
 3.  KS Kuźnia Ustroń  10  18  6  0  4  61:42
 4.  UKS Cieszyn  10  12  4  0  6  68:63
 5.  UKS APN Góral Istebna  10  6  2  0  8  30:94
 6.  LKS Zryw Bąków  10  0  0  0  10  11:165

 

 

 

MŁODZICY

Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 21" - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS APN Góral Istebna  4  12  4  0  0  22:1
 2.  KP Beskid Skoczów  4   12   4   0   0   19:2
 3.  CKS PIAST   3   3   1   0   2   9:7
 4.  LKS Wisła Strumień  4   3   1   0   3   3:27
 5.  UKS Cieszyn  4   3   1   0   3    3:9
 6.  KKS Spójnia Zebrzydowice  3   0   0   0   3   1:11


Skoczów: III Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń  12  30  10  0  2  79:11
 2.  KP Beskid Skoczów  12  28   9  1   2  55:15
 3.  CKS PIAST   12  24   7   3   2  53:14
 4.  UKS APN Góral Istebna  12  19  6  1   5  40:30
 5.  UKS Cieszyn   12  13  4  1   7  33:48
 6.  LKS Olza Pogwizdów  12  9  3  0   9  28:67
 7.  RKS Cukrownik Chybie  12  0  0  0   12  8:111

 

 

ORLIKI

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  13  34  11  1  1  97:45
 2.  KS Kuźnia Ustroń  13  31  10  1  2  114:48
 3.  UKS APN Góral Istebna  13  30  10  0  3  102:58
 4.  LKS Wisła Strumień  13  27  9  0  4  95:52
 5.  KP Beskid Skoczów  13  18  6  0  7  68:76
 6.  KKS Spójnia Zebrzydowice  13  15  4  3  6  108:78
 7.  LKS Olza Pogwizdów  13  13  4  1  8  60:76
 8.  CKS PIAST  13  13  4  1  8  53:114
 9.  MKP Brenna-Górki  13  7  2  1  10  64:135
10.   RKS Cukrownik Chybie  13  3  1  0  12  62:141

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Spójnia 2020  8  21  7  0  1  73:28
 2.  LKS Tempo Puńców  9  17  5  2  2  95:39
 3.  UKS APN Góral II Istebna  9   16  5  1  3  67:42
 4.  KS Nierodzim  8  16  5  1  2  72:44
 5.  UKS Cieszyn II  7  9  3  0  4  45:44
 6.  LKS Pogórze  9  6  2  0  7  29:98
 7.  LKS Goleszów  8  0  0  0  8  1:87


 

ŻAKI

Skoczów: F1 Żaki Grupa 1 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Nierodzim  11  29  9  2  0  71:25
 2.  LUKAM 2010 SP. Z.O.O  11  28  9  1  1  74:20
 3.  KS Kuźnia Ustroń  10  21  7  0  3  52:38
 4.  KP Beskid Skoczów  10  16  5  1  4  68:47
 5.  CKS PIAST  11  14  4  2  5  52:40
 6.  UKS APN Góral Istebna   11  12  4  0  7  61:72
 7.  UKS Cieszyn  11  9  2  3  6  34:57
 8.  MKP Brenna-Górki  11  9  2  3  6  46:79
 9.  LKS Pogórze  10  0  0  0  10  24:104

 

 

Skoczów: F1 Żaki Grupa 2 - sezon 2020/2021

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  CKS PIAST II  12  28  9  1  2  95:38
 2.  LKS Wisła Strumień  11  28  9  1  1  101:29
 3.  GKS Morcinek Kaczyce  12  24  8  0  4  78:43
 4.  UKS Cieszyn II  11  23  7  2  2  66:36
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice  12  18  6  0  6  58:52
 6.  LKS Tempo Puńców  12  18  6  0  6  67:54
 7.  RKS Cukrownik Chybie  10  6  2  0  8  25:71
 8.  LKS Kończyce Małe  10  3  1  0  9  15:96
 9.  LKS Olza Pogwizdów  10  0  0  0  10  28:114

 

 

 

menu