Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 28.10.2019 r.

 

 TRAMPKARZ

Skoczów: III liga okręgowa C1 "Wiosna 20"- Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 Poz.  Drużyna   M   Pkt   Z  R  P   BR+   BR- 
 1.  UKS Cieszyn              
 2.  RKS Cukrownik Chybie              
 3.  LKS Zryw Bąków              
 4.   LKS Victoria Hażlach              
 5.   KS Kuźnia Ustroń              
 6.  KP Beskid Skoczów              
 7.  KKS Zebrzydowice              

Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej C1 Trampkarz "Wiosna20" Grupa 1

 

Skoczów: III liga okręgowa C1 - Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 Poz.  Drużyna   M   Pkt   Z  R  P   BR+   BR- 
 1.  KP Beskid Skoczów  12  36  12  0  0  88  8
 2.  RKS Cukrownik Chybie  12  25   8   1   3   45  17 
 3.  LKS Zryw Bąków  12   24  8   0   4  48  37
 4.   KKS Zebrzydowice  12   19   6  1   5  64  47 
 5.   KS Kuźnia Ustroń  12   15  5  0  7  51  47
 6.  UKS Cieszyn  12  3   1   0  11  9  89
 7.  LKS Victoria Hażlach  12   3   1   0   11  8  68

Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 1 

 

MŁODZIK

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik "Wiosna20" - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  UKS Cieszyn              
 2.  UKS Istebna              
 3.  RKS Cukrownik Chybie              
 4.  LUKAM 2010              
 5.  LKS Strażak Dębowiec               
 6.  LKS Olza Pogwizdów              
 7.  KS Kuźnia Ustroń              
 8.  CKS PIAST              

Terminarz skoczowskiej III ligi okręgowej D1 młodzik "Wiosna 20"

 

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  KP Beskid Skoczów  14  42  14  0  0  93  2
 2.  UKS Istebna  14  33  11  0  3  48  26
 3.  KS Kuźnia Ustroń  14  23  7  2  5   32  19
 4.  RKS Cukrownik Chybie  14  21  7  0  7  40  36
 5.  CKS Piast   14  19  6  1  7  34  42
 6.  LKS Olza Pogwizdów  14  16  4  4  6  31  36
 7.  UKS Cieszyn  14  10  3  1  10  35   50
 8.  LKS Goleszów  14  0  0  0  14  6  108

Terminarz skoczowkiej III ligi okręgowej D1 Młodzik 

 

ORLIK

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  KS Kuźnia Ustroń  8  24  8  0  0  87  18
 2.  UKS Cieszyn  8   17   5   2   1   62  19
 3.  MKP Brenna-Górki  8   15   5   0   3   85  42
 4.  LKS Olza Pogwizdów  8   13   4   1   3   35  43
 5.  CKS Piast   8  13   4   1   3   40  39
 6.  UKS Istebna  8  10   3   1  4  42  64
 7.  LKS Wisła Strumień  8   9   3   0   5  40  50
 8.  RKS Cukrownik Chybie  8   3   1   0   7   29  73
 9.  KKS Spójnia Zebrzydowice  8   1   0   1   7    25  97

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 1

 

Skoczów: E1 Orlik Grupa 3 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  KP Beskid Skoczów  8  24  8  0  0  170  9
 2.  UKS Cieszyn II  8   18  6  0   2  92  41
 3.  CKS Piast II  8  15  5   0   3   72  48
 4.  GKS Kaczyce  8   15  5   0   3   65  48
 5.  KKS Zebrzydowice II  8  15   5   0   3   81  50
 6.  LKS Kończyce Małe  8  12  4   0   4  65  84
 7.  LKS Victoria Hażlach  8  6   2   0   6   40  84
 8.  LKS Rudnik  8   3   1   0   7  28  100
 9.   LKS Kończyce Wielkie  8   0   0   0   8  5  154

Terminarz skoczowskiej ligi E1 Orlik Grupa 3

 

ŻAK

Skoczów: F1 Żak Grupa 1 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  LUKAM 2010  9  27  9  0  0  82  12
 2.  KS Kuźnia Ustroń  9  24  8   0   1   104  14
 3.  UKS Cieszyn II  9   21   7  0   2  73  35
 4.  MKP Brenna-Górki  9   15  5   0   4   47  36
 5.  UKS Istebna  9  12   4   0   5   47  40
 6.  KP Beskid Skoczów  9   12   4   0   5  51  45
 7.  LKS Tempo Puńców  9  9   3   0   6   51  57
 8.  KS Nierodzim  9   9   3   0   6  27  67
 9.   LKS Pogórze  9   3   1   0   8   37  110
 10.  UKS Wisła  9  3   1   0   8  11  114

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 1 

 

Skoczów: F1 Żak Grupa 2 - sezon 2019/2020

Tabela

 L.P.  Drużyna  M  Pkt  Z  R  P  BR+  BR-
 1.  RKS Cukrownik Chybie  9  22  7   1  0  60  26
 2.  UKS Cieszyn  9   21   7   0   2   58  28
 3.  LKS Puńców II  9  20   6  2   1   75  22
 4.  LKS Wisła Strumień  9   18  6   0   3  74  34
 5.  CKS Piast  9  16   5   1   3   64  33
 6.  KKS Zebrzydowice  9   15  5  0   4   83  40
 7.  LKS Olza Pogwizdów  9   9   3   0   6  54  42
 8.  GKS Kaczyce  9  7   2   1   6   24  79
 9.   LKS Kończyce Małe  9   3   1   0   8  10  99
 10.  LKS Rudnik  9  1   0   1   8  14  113

Terminarz skoczowskiej ligi F1 Żak Grupa 2 

menu