Cieszyński portal sportowy - strona główna

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

CKS PIAST - Tabele

Ostatnia aktualizacja 26.07.2022 r.

  

 

SENIORZY

Żywiec: Klasa okręgowa "Żywiec-Skoczów" Grupa 6 - sezon 2022/2023

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  CKS PIAST            
 2.  GKS Radziechowy-Wieprz            
 3.  KKS Spójnia Zebrzydowice            
 4.  KP Beskid Skoczów            
 5.  LKS Bory Pietrzykowice            
 6.  GKS Podhalanka Milówka            
 7.  LKS Pogórze            
 8.  LKS Leśna            
 9.  LKS Muńcuł Ujsoły            
 10.  LKS Smrek Ślemień            
 11.  LKS Soła Rajcza            
 12.  LKS Tempo Puńców            
 13.  LKS Wisła Strumień            
 14.  UKS APN Góral Istebna            
 15.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe            

 

JUNIORZY

Skoczów: II Liga Wojewódzka A1 Junior Grupa płd. - sezon 2022/2023

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KS Kuźnia Ustroń            
 2.  BKS STAL Bielsko-Biała            
 3.  CKS PIAST            
 4.  GLKS Wilkowice            
 5.  KKS Spójnia Zebrzydowice            
 6.  KP Beskid Skoczów            
 7.  KS Góral 1956 Żywiec            
 8.  LKS Pasjonat Dankowice            
 9.  MKS Iskra Pszczyna            
 10.  Odra Wodzisław Śląski            
 11.  TS Koszarawa Żywiec            
 12.  TS Podbeskidzie II            
 13.  UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice            
 14.  LKS Drzewiarz Jasienica            

 

TRAMPKARZE

Skoczów: III Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2022/2023

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Ochaby 96            
 2.  KP Beskid Skoczów            
 3.  KS Kuźnia Ustroń            
 4.  LKS OLZA Pogwizdów            
 5.  CKS PIAST            
 6.  GKS Morcinek Kaczyce            

 

MŁODZICY  

Skoczów: III Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2022/2023

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS OLZA Pogwizdów            
 2.  CKS PIAST            
 3.  KP Beskid Skoczów            
 4.  LKS Wisła Strumień            
 5.  LUKAM 2010 Skoczów            
 6.  RKS Cukrownik Chybie            
 7.  UKS APN Góral Istebna            
 8.  UKS Cieszyn            

 

Skoczów: IV Liga Okręgowa D1 Młodzik - sezon 2022/2023

Tabela

 

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  KKS Spójnia Zebrzydowice            
 2.  CKS PIAST II            
 3.  KP Beskid II Skoczów            
 4.  MKP Brenna-Górki            
 5.  UKS RIO Pielgrzymowice            
 6.  KS Nierodzim            

 

menu