Cieszyński portal sportowy - strona główna

Działaj z nami
Działaj z nami

Działaj z nami
Główne zdjęcie astrony

Witamy na nowej stronie internetowej sport.cieszyn.pl.

Jednostką nadzorującą i zarazem twórcą niniejszego portalu jest Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie.

To portal na którym zamieszczane są aktualności o tematyce sportowej z Miasta Cieszyna i regionu. Pokazywać będziemy zmagania cieszyńskich sportowców i cieszyńskich klubów sportowych, relacje z zawodów, galerie zdjęć z tego wszystkiego, co dzieje się w cieszyńskim sporcie. 

Zapraszamy i zachęcamy do współpracy w tworzeniu treści portalu sport.cieszyn.pl. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem do przesyłania nam informacji na temat historii sportu w Cieszynie, ludzi sportu cieszyńskiego, fotorelacji i videorelacji z wydarzeń sportowych, ale także do informowania nas o różnych wydarzeniach związanych ze sportem w Cieszynie. Będziemy także wdzięczni za podzielenie się z nami wszelkimi spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi funkcjonowania strony internetowej. Będziemy się starać sprostać Państwa potrzebom dotyczącym zarówno sprawnego funkcjonowania strony jak i treści znajdujących się na portalu.

 

SPORT.CIESZYN.PL:

Kontakt:

tel. 33 4794 392 - Magdalena Trzos,

tel. 33 4794 394 - Łukasz Wantulok,

email: sport@um.cieszyn.pl

 

Serdecznie zapraszamy do regularnego korzystania ze strony sport.cieszyn.pl!

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie uprzejmie informuje, że materiałów i zdjęć niezamówionych nie zwraca oraz zastrzega sobie prawo do dokonywania skrótów i zmian.

menu