Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Awansowali do drugiego etapu
11.06.2024
Miejsce wydarzenia:
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

9 czerwca 2024 roku na obiektach piłkarskich "Pod Wałką" w Cieszynie odbył się I etap turnieju barażowego E1 (orlika starszego) do D2 (młodzika młodszego). Do Cieszyna zawitały następujące drużyny: Akademia BVB, BTS Rekord Bielsko-Biała, ROW Rybnik, Unia Racibórz oraz Lisek Milówka. Celem turnieju było wyłonienie 3 drużyn, które powalczą o 1 ligę śląską młodzika młodszego w drugim etapie baraży. Wysoki poziom rozgrywek charakteryzował dzisiejszą rywalizację. Ostatecznie awans wywalczyły następujące drużyny: Akademia BVB, ROW Rybnik oraz CKS Piast.

Rocznik 2013 w każdym spotkaniu tworzył sobie sporo okazji nawiązując równą rywalizację z przeciwnikami - za wyjątkiem meczu z Akademią BVB, która ewidentnie prezentowała świetny poziom piłkarski. Nasza drużyna zaliczyła dwie wygrane oraz jeden remis, który pozwolił Nam uzyskać awans do ostatniego etapu walki o 1 ligę. Ten turniej, to dla Naszych zawodników była świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. Gratulacje dla drużyny CKS za wiele dostarczonych emocji.

Wyniki meczów CKS PIAST:
CKS PIAST 1:3 ROW Rybnik
CKS PIAST 5:1 UKS Lisek Milówka
CKS PIAST 0:5 Akademia BVB
CKS PIAST 2:1 Unia Racibórz
CKS PIAST 0:0 BTS Rekord Bielsko-Biała

Pozostałe wyniki:
BTS Rekord Bielsko-Biała 1:1 Unia Racibórz
UKS Lisek Milówka 1:8 Akademia BVB
Unia Racibórz 2:1 Akademia BVB
BTS Rekord Bielsko Biała 1:1 ROW Rybnik
ROW Rybnik 2:0 Unia Racibórz
UKS Lisek Milówka 0:6 BTS Rekord Bielsko Biała
BTS Rekord Bielsko Biała 1:3 Akademia BVB
ROW Rybnik 5:0 UKS Lisek Milówka
UKS Lisek Milówka 0:4 Unia Racibórz
Akademia BVB 2:1 ROW Rybnik

Klasyfikacja końcowa:
I - Akademia BVB
II - ROW Rybnik
III - CKS Piast
IV - Unia Racibórz
V - BTS Rekord Bielsko-Biała
VI - UKS Lisek Milówka

Skład: Volkmer T., Górniok K., Szarzec J., Stuchlik M., Paruzel T., Pala B., Ptak D., Polak L., Jeleń F., Sembol A., Stekla J., Łagowski M.

Trener: Mateusz Lizak

Zadanie współfinansowane jest ze środków Miasta Cieszyn.

Tekst i fot. CKS PIAST

Udostępnij:
menu