Dopóki piłka w grze
26.10.2022
Milówka

Po odebraniu cieszyńskiej drużynie 3 punktów za mecz z Istebną i zweryfikowaniu tego meczu jako walkower 0:3 (przyczyn tej decyzji na ten moment nie znamy), kolejnym rywalem naszej ekipy był zespół GKS Podhalanka Milówka.

22 października w Milówce kibice mogli obejrzeć interesujące widowisko z wieloma golami i z emocjonującą końcówką. Wszystko zaczęło się bardzo dobrze dla drużyny gospodarzy, która po golach w 10 i 40 minucie na przerwę schodziła z dwubramkowym prowadzeniem. Po przerwie do pracy wzięli się podrażnieni cieszyniacy. Sygnał do ataku dał Wojciech Kołek, który w 63 i 77 minucie trafił do siatki rywali i tym samym doprowadził do wyrównania. Gdy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, sędzia główny tego spotkania dopatrzył się przewinienia na naszym zawodniku w polu karnym rywali i wskazał na "wapno". To był 93 minuta meczu! Do piłki podszedł Jakub Jeleń, który pewnie pokonał bramkarza Milówki i zapewnił naszej drużynie cenne trzy punkty! Brawo Panowie!