sporty
zespołowe
Koszykówka
Siatkówka
Hokej na lodzie
Hokej na rolkach
Hokej na trawie
Piłka nożna
sporty
indywidualne
Kolarstwo
Pływanie
Jeździectwo
Lekkoatletyka
Łyżw. figurowe
Skat
Snowboard
Sporty walki
Szachy
Tenis stołowy
Tenis ziemny
Wędkarstwo
Strzelectwo
Badminton
Narciarstwo
sporty
motorowe
Motocyklowe
Samochodowe
Kolor kropki jest przyporządkowany odpowiedniej kategorii sportowej.
aktualności
Pierwsze spotkanie seniorzy CKS PIAST rozegrali na wyjeździe, a ich przeciwnikiem był zespół LKS Soła Rajcza. Rywale przed tym meczem byli "w gazie", więc zapowiadała się ciężka przeprawa dla naszych zawodników. Teza ta znalazła swe potwierdzenie na murawie, gdzie nasi zawodnicy nie mieli żadnych argumentów przeciwko dobrze zorganizowanej grze rywali. Do przerwy było już 2:0 dla gospodarzy, a w drugich 45 minutach piłkarze Rajczy dołożyli jeszcze dwa trafienia.
Z kolei 3 maja 2022 roku cieszyniacy podejmowali u siebie LKS Skałkę Żabnicę, zespół z dołu tabeli. Strzelanie rozpoczęło się już w 2 minucie meczu, kiedy to do bramki gości trafił Ireneusz Jeleń. Kolejne dwa trafienia były autorstwa Jakub Jelenia i gdy wydawało się, że kolejne bramki dla cieszynian są kwestią czasu, do głosu doszli piłkarze Żabnicy. Dwa trafienia gości i na przerwę CKS schodził z zaledwie jednobramkową przewagą (3:2). Druga odsłona meczu to już tylko i wyłącznie popis strzelecki naszych zawodników. Jakub Węglorz, Ireneusz Jeleń oraz Michał Górniak dołożyli po bramce i mecz zakończył sie okazałym zwycięstwem gospodarzy (6:2).
Wyniki 21 kolejki klasy okręgowej "ZINA Skoczów-Żywiec":
LKS Tempo Puńców - KKS Spójnia Zebrzydowice 5:0
TS Metal Węgierska Górka - KP Beskid Skoczów 0:3
LKS Wisła Strumień - GKS Radziechowy-Wieprz 1:6
TS Koszarawa Żywiec - LKS Bory Pietrzykowice 0:1
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Pogórze 2:1
LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe 2:0
GKS Podhalanka Milówka - LKS Leśna 1:1
LKS Soła Rajcza - CKS PIAST 4:0
Wyniki 22 kolejki klasy okręgowej "ZINA Skoczów-Żywiec":
LKS Pogórze - TS Koszarawa Żywiec 2:1
LKS Leśna - LKS Soła Rajcza 3:3
KKS Spójnia Zebrzydowice - GKS Podhalanka Milówka 0:2
CKS PIAST - LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica 6:2
Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe - LKS Błyskawica Drogomyśl 1:7
LKS Bory Pietrzykowice - LKS Wisła Strumień 1:2
GKS Radziechowy Wieprz - TS Metal Węgierska Górka 2:0
KP Beskid Skoczów - LKS Tempo Puńców 2:1
Terminarz 23 kolejki klasy okręgowej "ZINA Skoczów-Żywiec":
7 maja 2022 godz. 13:30
KP Beskid Skoczów - KKS Spójnia Zebrzydowice
7 maja 2022 godz. 16:00
TS Metal Węgierska Górka - LKS Bory Pietrzykowice
LKS Wisła Strumień - LKS Pogórze
TS Koszarawa Żywiec - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
LKS Błyskawica Drogomyśl - CKS PIAST
8 maja 2022 godz. 15:00
LKS Soła Rajcza - GKS Podhalanka Milówka
8 maja 2022 godz. 16:00
LKS Tempo Puńców - GKS Radziechowy Wieprz
8 maja 2022 godz. 17:00
LKS Metal W.G.-Skałka Żabnica - LKS Leśna
Tekst WS
Fot. Fotografia Sportowa Grzegorz Borus
Nie przegap żadnego wydarzenia sportowego odbywającego się w Cieszynie.
Już teraz zapisz się na newsletter, podając swój adres e-mail i/lub nr telefonu:
zespołowe
indywidualne
Kolarstwo
Pływanie
Jeździectwo
Lekkoatletyka
Łyżw. figurowe
Skat
Snowboard
Sporty walki
Szachy
Tenis stołowy
Tenis ziemny
Wędkarstwo
Strzelectwo
Badminton
Narciarstwo
motorowe
- Aktualności
- Deklaracja dostępności
- Historia
- Kluby sportowe
- Obiekty sportowe
- Tabele rozgrywek
-
Sportowcy
- Cieszyńscy olimpijczycy
-
Cieszyńscy sportowcy
- ANDRZEJEWSKA Helena
- ANDRZEJEWSKI Filip
- ANTHONY Julia
- ANTHONY Samuel
- AUGUN Artur
- BAŁAŹ Dawid
- BANOT Aleksandra
- BANOT Michał
- BARAN Sławomir
- BARON Adrian
- BĄCZEK Roksana
- BEREK Tymon
- BIAŁOŻYT Dagmara
- BIAŁY Anna
- BIEGUN Łukasz
- BIEGUN Zofia
- BIENIEK Katarzyna
- BIEROWIEC Bartosz
- BIJOK Konrad
- BŁACHOWICZ Jan
- BŁAHUT Sebastian
- BOBROWSKA Liwia
- BOBRZYK Mateusz
- BOCHENEK Igor
- BODNAR Anna
- BOGUCKI Jakub
- BOGUCKA Karolina
- BORZĘCKA Maja
- BORYSIEWICZ Adam
- BRACHACZEK Nadine
- BRANNY Laura
- BRODA Kacper
- BRODA Natalia
- BRUDNY Najmila
- BUJOK Julian
- BURAS Maciej
- CAPUTA Jan
- CHITRYNIEWICZ Filip
- CHODACKA Weronika
- CHMIEL Hanna
- CHMIEL Jakub
- CHMIEL Julia
- CHMIEL Karol
- CHMIELNIAK Bożena
- CHMIELNIAK Konrad
- CHOLEWA Julia
- CHOROBA Jadwiga
- CHRAPEK Magdalena
- CHRAPEK Marcin
- CHROŚNIK Maria
- CHRUŚCIEL Tomasz
- CHWASTEK Wojciech
- CHYBIDZIURA Aleks
- CHYCHRYN Ivan
- CHYCHRYN Mikhaiylo
- CIEŚLAR Jakub
- CIEŚLAR Katarzyna
- CIEŚLAR Mateusz
- CIEŚLAR Nikodem
- CIEŚLAR Noemi
- CIEŚLIK Piotr
- CIOMPA Paulina
- COHLA Julia
- CYMERYS Kamila
- CYTARZYŃSKI Milan
- CZAUDERNA Krzysztof
- CZERNIK Tymoteusz
- CZUDEK Mateusz
- CZUDEK Monika
- CZUPIL Filip
- CZYRLICKI Mateusz
- CZYŻ Bartosz
- CZYŻ Dominika
- CZYŻ Maja
- CZYŻ Marlena
- CZYŻEWSKA Alicja
- DANYLENKO Antoni
- DANYLENKO Arsenii
- DAWID Filip
- DAWID Maja
- DĄBROWSKI ALEKS
- DEJER Alicja
- DEREŃ Lena
- DEREWIECKA Gabriela
- DŁUGOSZ Gabriela
- DOBRUCHOWSKA Maja
- DOMAGALSKA Julia
- DORMOWICZ Jan
- DORMOWICZ Maria
- DORYWAŁA Wojciech
- DREWEK Jakub
- DUBIEL Emma
- DUDAREWICZ Dawid
- DUDEK Kamil
- DURAJ Lilianna
- DYMITR Alicja
- DYRDA Antoni
- FAŁAT Nadia
- FAŁEK Kamil
- FARANA Jerzy
- FARANA Rozalia
- FERFECKA Judyta
- FOSHINI Flavio
- FREIWALD Marek
- FRYC Aleksandra
- GAJDEK Karolina
- GAJDZICA Anna
- GALAS Robert
- GALEJA Kamil
- GALEJA Paweł
- GAŁKA Zofia
- GANCARZ Filip
- GANCARZ Karol
- GAWĘDA Jakub
- GAWĘDA Oliwia
- GAWLIK Anna
- GEMBALA Patryk
- GEMBALA Piotr
- GELLER Adam
- GELLER Zofia
- GIBAŁA Szymon
- GLAJC Nikodem
- GLUZA Tymoteusz
- GLUZA Wiktor
- GŁĄBIK Kamil
- GŁOWA Michał
- GOLETS Roman
- GOŁDA Małgorzata
- GOŁY Michał
- GORYCZKA Mikołaj
- GORYL Julia
- GORZELANY Aleksander
- GORZOŁKA Natasza
- GOSZYK Bartosz
- GOSEK Tomasz
- GÓRNIAK Jan
- GÓRNIAK Kamil
- GÓRNIAK Samanta
- GRABOWSKI Gracjan
- GRANDA Dawid
- GREŃ Damian
- GREŃ Kinga
- GREŃ Tymoteusz
- GRUBECKA Zofia
- GRZEGORKIEWICZ Anastazja
- GRZEGORCZYK Magdalena
- GRZEGORKIEWICZ Jan
- GUNIA Paulina
- GUNIA Zofia
- GUZDEK Natalia
- GUZIK Justyna
- GUZNAR Artur
- HALAMA Jacek
- HALAMA Małgorzata
- HAŁGAS Mateusz
- HANDWERKER Paulina
- HANUSZEWICZ Helena
- HANZEL Anna
- HANZEL Maksymilian
- HARATYK Michał
- HARAZIM Fabian
- HAZUKA Oskar
- HECZKO Andrzej
- HELLER Piotr
- HERIBAN Alexander
- HERNIK Anna
- HERNIK Estera
- HERNIK Jakub
- HERNIK Tymoteusz
- HERRMAN Mateusz
- HLADUN Andrii
- HLIŚNIKOWSKA Wiktoria
- HOLIK Martyna
- HOŁYST Wiktor
- HUBCZYK Paweł
- HUBCZYK Mateusz
- ILCZYSZYNA Warwara
- IWANIUK Grzegorz
- IWAŃSKA Kinga
- JABŁOŃSKI Jacenty
- JABŁOŃSKI Paweł
- JACKOWSKA Zofia
- JACKOWSKA Zuzanna
- JACKSON Teodor
- JANECZEK Mateusz
- JANECZEK Natalia
- JANICZEK Amelia
- JANICZEK Franciszek
- JANOSZEK Filip
- JANOSZEK Paweł
- JARCO Julia
- JASIENIAK Brajan
- JAWORSKI Aleksander
- JELEŃ Ireneusz
- JĘDRZEJCZYK Sylwester
- JONSZTA Dawid
- JORDAN Ewelina
- JURCZYK Julianna
- JURIĆ Antoni
- JURIĆ Borys
- JUROSZEK Dominik
- JUROSZEK Maria
- JUROSZEK Szymon
- KABIESZ Aleksandra
- KABIESZ Kamil
- KABIESZ Maja
- KABIESZ Mikołaj
- KACYRZ Filip
- KACYRZ Iga
- KACZMAREK Julia
- KACZMAREK Kacper
- KAFKA Oliwia
- KAJZER Natan
- KAJZER Tobiasz
- KALETA Sonia
- KAŁUŻA Jowita
- KAŁUŻA Oliwia
- KAMIENIORZ Kacper
- KAMIEŃSKI Marcin
- KAMYCZEK Sara
- KANIA Monika
- KARDAŚ Albert
- KARETA Dawid
- KARGUL Grzegorz
- KARGUL Jarosław
- KASPERCZYK Oskar
- KĄDZIAŁKA Patrycja
- KĘDZIOR Seweryn
- KIELAR Bartosz
- KIEŁBASA Wiktoria
- KIERNICKA Liliana
- KIZIMISZYN Hubert
- KLAPKA Karolina
- KLUSKA Maksymilian
- KŁODA Krzysztof
- KŁODA Zofia
- KNOBLOCH Maja
- KNOBLOCH Oliwia
- KNOPIK Paulina
- KOBIELA Marcel
- KOBIELA Oliwia
- KOBIELUSZ Bartosz
- KOCHANIEWICZ Julia
- KOCUR Dorota
- KOHUT Bartosz
- KOPALA Helena
- KOPALA Maria
- KOPICA Marta
- KOPIEC Pola
- KOPIEC Szymon
- KORBELA Maksymilian
- KOTLAR Frantisek
- KOTUSZYŃSKI Igor
- KOWALCZYK Anna
- KOWALCZYK Justyna
- KOWALEWSKI Franciszek
- KOWALIK Łukasz
- KOWALIK Mateusz
- KOWALSKI Kacper
- KOWOL Rafał
- KOZINA Piotr
- KOZŁOWSKA Kamila
- KOZŁOWSKI Antoni
- KOZŁOWSKI Oliwier
- KOZUBEK Filip
- KOZYRA Karol
- KRAWIEC Sandra
- KRĘŻELOK Joachim
- KROCZEK Bronisław
- KROPKA Jan
- KRÓL Bruno
- KRÓL Natalia
- KRUPA Lena
- KRUPA Zofia
- KRYSTEK Wiktoria
- KRZAK Patrycja
- KRZOK Patrycja
- KUBACZKA Marek
- KUBALA Paulina
- KUBALA Weronika
- KUBASZCZYK Paulina
- KUCZERA Natalia
- KUDYBA Kacper
- KUKUCZKA Paweł
- KULA Błażej
- KULA Kacper
- KULEJ Magdalena
- KULIG Emma
- KULIG Damian
- KUREK Kamil
- KURKURINA Varvara
- KURZYCA Wiktor
- KUSIAK Sandra
- KUSTRA Julita
- KUŚ Helena
- KUŚNIERZ Vanessa
- KUŹNIK Jakub
- LAPCZYK Zuzanna
- LE Tobiasz
- LECH Jakub
- LEGIERSKA Kaja
- LEGIERSKA Marcelina
- LEGIERSKA Natalia
- LEGIERSKA Nina
- LEGIERSKA Zuzanna
- LEGIERSKI Jan
- LEGIERSKI Mateusz
- LEKS Oskar
- LEMESHUK Arsenii
- LEŃCZUK Michał
- LIGOCKA-ANDRZEJEWSKA Paulina
- LIGOCKI Mateusz
- LIGOCKI Michał
- LIPA Arkadiusz
- LIPKA Barbara
- LIPOWCZAN Igor
- LIPOWSKA Aneta
- LOSA Wojciech
- LOSKA Cezary
- LOSKA Róża
- LOTER Bartosz
- LOTER Liliana
- ŁĄCZ Piotr
- ŁOBOZ Maciej
- ŁOWCZYŃSKI Maksymilian
- ŁUCZAK Kornelia
- ŁUSIAK Krzysztof
- MACHALICA Hanna
- MACHAŁA Tomasz
- MACHEJ Aron
- MACHEJ Lech
- MACHEJ Marzena
- MACURA Kinga
- MACURA Mateusz
- MACURA Sebastian
- MACURA Wojciech
- MADZIA Grzegorz
- MADZIA Mirosław
- MADZIA Sławomir
- MAJER Lena
- MAJTCZAK Damian
- MAKAREWICZ Karolina
- MALINA Adam
- MALINA Jan
- MALINOWSKA Liliana
- MALINOWSKI Daniel
- MANKIEWICZ Michał
- MARCZAK Szymon
- MARTYNIK Dawid
- MARTYNIK Patryk
- MARZEC Krzysztof
- MASSALSKI Marcin
- MASARSKI Szymon
- MASARSKA Weronika
- MATUSIAK Hanna
- MATUSZYŃSKA Wiktoria
- MATYSIAK Aleksandra
- MATYSIAK Odyseusz
- MAYZEL Krzysztof
- MAZUR Tymoteusz
- MENDREK Piotr
- MENDREK Wojciech
- MĘDRALA Kornelia
- MICHALEC Jarosław
- MICHALEC Tymoteusz
- MICHALIK Dominik
- MICHALIK Łucja
- MICHALSKA Wiktoria
- MICHALSKI Kevin
- MICHAŁEK Oksana
- MICHNIK Daniel
- MICIGOLSKA Natalia
- MIECH Emilia
- MILCZAREK Wojciech
- MISZTAL Roland
- MIŚ Natalia
- MITKO Mateusz
- MITRĘGA Lukas
- MOCZAŁA Michał
- MOICZEK Aleksandra
- MOICZEK Ryszard
- MOLENDA Marek
- MOLENDA Natalia
- MOŁDRZYK Wiktoria
- MOŁEK Szymon
- MORAWIEC Jakub
- MROZEK Julia
- MROZEK Ryszard
- MROZEK Wanda
- MRÓZEK Emilia
- MRUSZCZYK Karolina
- MUCHA Tobiasz
- MULAWKA Filip
- MUSIAŁ Leon
- MUSIOŁ Justyna
- MYKHLYK Arkhyp
- NALEPA Jakub
- NAROWSKI Kamil
- NAWRAT Sara
- NIEDZIELSKA Hanna
- NIEDZIOŁKA Julia
- NIEMCZYK Filip
- NIEMCZYK Szymon
- NIEMIEC Milena
- NIKIEL-GŁOGOSZ Aniela
- NOWAK Michał
- NOWAK Nicola
- NOWOK Oliwier
- OBARA Artur
- OGIERMAN Szymon
- OGRODZKI Adam
- OLEJ Oliwier
- OLSZAK Agata
- OLSZAR Antoni
- OLSZAR Bibianna
- OLSZOWY Dominik
- OMORCZYK Tomasz
- OSAK Cyryl
- OSOLINEC Laura
- OSOLINEC Nina
- OSTACHOWSKI Piotr
- OSZEK Gloria
- PASTERNY Łukasz
- PASTERNY Zuzanna
- PATOŁA Gabriela
- PAW Adrianna
- PAWERA Adam
- PAWLIK Adam
- PENKALA Antoni
- PEZDA Michał
- PIECHA Kacper
- PIECHACZEK Izabela
- PIECHACZEK Lena
- PIECZONKA Maja
- PIESZKA Krzysztof
- PIETRUSZEK Liliana
- PIETRUSZEK Nicola
- PIETRUSZEK Piotr
- PIJANOWSKA Olivia
- PIJANOWSKI Filip
- PIJANOWSKI Jakub
- PILCH Igor
- PILCH Nicole
- PILCH Nina
- PINKAS Jakub
- PIOTROWSKI Aleksander
- PIOTROWSKI Mateusz
- PIPIIA Yevhenii
- PIPREK Kornelia
- PLEVAK Ladyslav
- PŁONKA Piotr
- PŁONKA Tola
- PŁOSKONKA Iga
- PŁOSKONKA Natalia
- PŁOWUCHA Kacper
- PŁUSA Stanisław
- POBIEGŁO Jakub
- PODKOWSKI Michał
- PODLAK Bartosz
- PODSKARBI Halszka
- POLAK Łukasz
- POLAK Marta
- POLOK Bartłomiej
- POSTURZYŃSKI Olivier
- POTRYKUS Jakub
- POZNAŃSKA Laura
- PROCHASKA Tomasz
- PROKOP Olivier
- PRUSKA Monika
- PRYCZEK Rafał
- PRZECZEK Dawid
- PRZEWIEŹLIK Natan
- PRZEWIEŹLIK Tymon
- PRZYBYCIN Igor
- PUNDOR Borys
- PYTEL Filip
- PYTEL Mateusz
- PYSZ Jan
- PYZIA Małgorzata
- RAIKHEL Jan
- RASIŃSKA Iga
- RASIŃSKA Łucja
- RASZKA Olaf
- RASZKA Tymon
- RASZYK Bartłomiej
- RASZYK Zofia
- RĄCZKA Antoni
- REPETOWSKI Kacper
- ROBOSZ Aniela
- ROBOSZ Pola
- ROKICKI Janusz
- ROKICKI Michał
- ROMANOWSKI Błażej
- ROSENBERG Jonas
- ROZENKIEWICZ Celina
- RUCKA Celina
- RUCKA Hanna
- RUCKI Patryk
- RUCKI Sylwester
- RUMEL Bartosz
- RUSIN Tadeusz
- RYBKA Tymoteusz
- RYGIEL Dawid
- RYMANOWSKA Natasza
- SACHA Julia
- SADŁO Kornelia
- SALA Maria
- SALACHNA Kacper
- SALACHNA Maja
- SANTARIUS Lena
- SEMBOL Mikołaj
- SIERADZKI Adam
- SIERADZKI Jan
- SIERPIŃSKA Zuzanna
- SIKORA Zuzanna
- SIREK Inga
- SIREK Kaja
- SITKO Bartosz
- SKACEL Paulina
- SKONECZNY Karolina
- SKOWRONEK Bartosz
- SKOWRONEK Emilia
- SKRZYPIEC Przemysław
- SKRZYPIEC Zuzanna
- SLEZIAK Aleksander
- SŁAMA Oliwia
- SŁAWECKA Maja
- SŁAWICZEK Klaudiusz
- SŁOBODZIAN Daria
- SŁOBODZIAN Jan
- SŁOBODZIAN Mikołaj
- SŁOMKA Katarzyna
- SMOLORZ Lena
- SOBCZAK Michał
- SOBIK Radosław
- SOJKA Franciszek
- SOKALSKI Borys
- SOSNA Wiktor
- SPYRA Patryk
- SPROWNIK Julia
- SPROWNIK Rafał
- STACHURA Agata
- STANIEK Aleksander
- STANIEK Antoni
- STAROŃ Natalia
- STEMPIN Paweł
- STEPNIUK Jarosław
- STĘPIEŃ Blanka
- STOSZEK Jakub
- STOSZEK Kacper
- STOSZEK Natalia
- STOSZEK Nikodem
- SUCHY Wiktor
- SULICH Iga
- SULIGA Szymon
- SUPERNIOK Julia
- SURDYKA Paweł
- SWOBODA Zofia
- SZAFARCZYK Piotr
- SZAJTER Oliwier
- SZALBOT Konrad
- SZAREK Nika
- SZCZEPAŃSKA Iga
- SZCZĘSNY Franciszek
- SZCZOTKA Dawid
- SZCZUKA Samuel
- SZCZYPKA Filip
- SZCZYPKA Weronika
- SZCZYRBA Emilia
- SZEREMETA Aleksander
- SZEREMETA Tymoteusz
- SZEWCZYK Maria
- SZEWCZYK Nikola
- SZKLORZ Julia
- SZKORUPA Rafał
- SZKORUPA Marlena
- SZLAUR Bartosz
- SZTEFKA Katarzyna
- SZTUKA Kacper
- SZTYMON Nikodem
- SZUKALSKA Amelia
- SZUŚCIK Jan
- SZWEBLIK Aleksander
- SZWEBLIK Antonina
- SZYDŁOWSKI Adam
- SZYMALA Kamil
- SZYMALA Laura
- SZYMALA Michalina
- SZYMALA Piotr
- SZYMAŃSKA Klaudia
- SZYMKOWSKI Paweł
- ŚCISKAŁA Marcin
- ŚLIWCZYŃSKA Julia
- ŚLIWKA Magdalena
- ŚWIDERSKA-KALETA Beata
- ŚVRĆKOVA Andrea
- TADEL Michał
- TALIK Blanka
- TAMBOR Zofia
- TARGOSZ Kamil
- TATKA Łucja
- TOLASZ Ewa
- TOMAN Michał
- TOMICA Anna
- TOMICA Iga
- TOMICZEK Adam
- TOMICZEK Joanna
- TULEC Tymoteusz
- TUROWSKI Mateusz
- TYRNA Filip
- TYRNA Pola
- TYRNA Stanisław
- UCHYŁA Kacper
- URBANEK Maja
- URBANEK Wiktoria
- ULICKI Ignacy
- VOLOSHYN Timur
- WACHHOLZ Karolina
- WADOWSKI Antoni
- WADOWSKI Filip
- WADOWSKI Jan
- WAJNER Michał
- WALA Łukasz
- WALASZEK Mirosław
- WALCZYSKO Dawid
- WALCZYSKO Oliwier
- WALICZEK Mateusz
- WALIGÓRA Paweł
- WAŁACH Maja
- WAŁACH Norbert
- WAŁACH Urszula
- WAŁACH Zuzanna
- WANIA Nadia
- WANTULOK Aleksandra
- WAWAK Filip
- WAWRZACZ Justyna
- WAWRZYCZEK Agata
- WAWRZYCZEK Tomasz
- WĄSOWICZ Anna
- WENGLORZ Michał
- WERES Dominik
- WĘGLOWSKI Kacper
- WIEJA Maciej
- WIĘCEK Marta
- WIĘCEK Martyna
- WIĘCEK Zuzanna
- WIERZBICKA Amelia
- WILDE Julian
- WILK Olivia
- WISEŁKA Magdalena
- WIŚNIEWSKI Paweł
- WISZNIEWSKA Ada
- WITALA Lena
- WNĘTRZAK Malwina
- WOJACKI Igor
- WOJACKI Paweł
- WOJNAR Hanna
- WOJTAS Borys
- WOJTAS Maksymilian
- WOJTUSIAK Aleksandra
- WOJTYNA Amelia
- WOLSKA Kinga
- WORACH Sarah
- WOREK Gracjan
- WOREK Jakub
- WOWRA Anna
- WOWRZECZKA Gustaw
- WRONA Michał
- WRÓBEL Tomasz
- WRÓBLEWSKA Anna
- WRÓBLEWSKA Zuzanna
- WSZOŁEK Paweł
- WYSOCKA Maja
- WYWIOŁ Jakub
- YACOUBI Nadia
- YACOUBI Rayan
- ZAHRADNIK Max
- ZAMARSKA Sylwia
- ZAMORA Malgorzata
- ZAPOLSKA Zariana
- ZAWADA Milena
- ZAWADA Olaf
- ZAWIŚLAK Piotr
- ZDUNEK Filip
- ZGLICZYŃSKA Alicja
- ZGLICZYŃSKA Julia
- ZGLICZYŃSKI Piotr
- ZIOŁA Łukasz
- ZUBRZYCKI Krzysztof
- ZWIAS Justyna
- ZYGMUNT Igor
- ZYZAŃSKA Magdalena
- ŻBEL Ewa
- ŻEBROWSKA Hanna
- ŻUR Filip
- ŻURKOWSKI Michał
- ŻYŁA Bartosz
- ŻYREK Nicolas
- Aktywni Seniorzy
- Nagrody i stypendia
- Konkursy
- Konsultacje
- W obiektywie
- Wydział Sportu UM Cieszyn
- Cieszyńska Rada Sportu
- Działaj z nami
- Kontakt
- Archiwum aktualności