Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Dwa turnieje w jeden weekend
11.02.2020
Miejsce wydarzenia:
Tarnowskie Góry
Główne zdjęcie aktualności

Pracowicie sobotę i niedzielę (8-9 lutego 2020 r.) spędzili najmłodsi zawodnicy hokeja na trawie KS Cieszyn, rozgrywając dwa turnieje w Tarnowskich Górach w kat. Maluchów U-10.

Pierwszego dnia zagrali cztery mecze. Rozpoczęli zaciętą rozgrywką z HKS Siemianowiczanką, przegrywając zaledwie jedną bramką zdobytą przez przeciwników w ostatnich sekundach meczu. Pokonali w dwóch kolejnych spotkaniach pierwszą i drugą drużynę z Sosnowca wygrywając 5:0 i 3:0. W ostatnim meczu ulegli drugiemu zespołowi z Tarnowskich Gór 0:2.

W niedzielnych zawodach odbyli tylko dwa spotkania, wygrywając ponownie z Orlętami z Sosnowca 2:1 i przegrywając z tarnogórską Ósemką 0:3.

Choć te zawody toczyły się ze zmiennym szczęściem dla naszej drużyny, to cieszy dobra postawa najmłodszych, wola walki i gra do końca, nawet przy niesprzyjającym wyniku. W tej kategorii chodzi przede wszystkim o to, żeby grać i nie tylko zwyciężać, ale też uczyć się znosić porażki. Przed naszymi zawodnikami jeszcze dwa turnieje w kat. U-10. Najbliższy już za dwa tygodnie w Sosnowcu.

 

Tekst i fot. KS Cieszyn

Udostępnij:
menu