Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

IX Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej
26.06.2024
Miejsce wydarzenia:
Kąpielisko Miejskie
Sprawdź, jak dojechać
Główne zdjęcie aktualności

Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie i Śląski Związek Piłki Siatkowej zapraszają na Cieszyńskie Turnieje Siatkówki Plażowej w ramach cyklu pn. „IX Otwarte Mistrzostwa Śląska w Siatkówce Plażowej”.

Turnieje kobiet i mikstów odbędą się odpowiednio 13 i 14 lipca 2024 r. na boiskach do siatkówki plażowej usytuowanych na terenie Kąpieliska Miejskiego w Cieszynie przy al. Jana Łyska 23. Zgłoszenia do turniejów odbywają się poprzez system https://beach.szps.pl/ do godziny 18:00 w piątek 12 lipca 2024 r. Dokonanie zgłoszenia do turnieju możliwe jest także w biurze zawodów w godzinach 8:00-9:00 w dniu rozgrywanego turnieju (w miarę wolnych miejsc). Każdemu z uczestników turnieju zapewniony zostanie ciepły posiłek, woda mineralna niegazowana i upominki.                                                                   

Dla najlepszych trzech par w każdym turnieju organizator zapewnia medale, trofea sportowe oraz nagrody rzeczowe a dla czterech najlepszych par także karty podarunkowe, których wartość w każdym z turniejów rozkłada się następująco:

I miejsce – 600,00 zł,

II miejsce – 450,00 zł,

III miejsce – 300,00 zł,

IV miejsce – 150,00 zł

Łączna pula nagród w postaci kart podarunkowych wynosi 3 000,00 zł.

REGULAMIN

Cieszyńskie Turnieje Siatkówki Plażowej już od wielu lat są ważnym punktem na mapie rozgrywek prowadzonych przez Śląski Zwiażek Piłki Siatkowej. Co roku zbierają także pozytywne recenzje od samych zawodników jak i sędziów ŚZPS. Tym bardziej zachęcamy aby w tym roku odwiedzić Cieszyn. Zapraszamy! 

Tekst i fot. WS

Udostępnij:
menu