Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Judocy trzymają poziom
31.01.2024
Miejsce wydarzenia:
Prostejov
Główne zdjęcie aktualności

W dniu 20 stycznia 2024 roku, czterech zawodników reprezentowało KS Cieszyn na Otwatym Międzynarodowym Pucharze Polski Judo Kadetów w czeskim Prostejowie kolo Ołomuńca. Do rywalizacji stanęło blisko 500 zawodników z ponad 100 klubów Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Kosowa, Ukrainy. 

Po raz kolejny możemy sie pochwalić sukcesami naszuch judoków! Z Pucharu Polski wracamy kolejny raz z medalem i miejscami w czołówce stawki.

Nadia Yacoubi w kategorii: -44kg uplasowała się na 3 miejscu i wywalczyła brązowy.

Lilianna Duraj w kategorii: +70kg rywalizację zakończyła na 7 miejscu.

Alicja Zgliczyńska w kategorii: -48kg zajęła 9 miejsce.

Patryk Spyra w kategorii: -66kg odpadł w pierwszej rundzie turnieju. 

Mimo, że nie wszystko poszło zgodnie z planem, każdy z naszych zawodników dał z siebie wszystko, reprezentując KS Cieszyn z godnością i determinacją. Start traktujemy jako drobny noworoczny "rozruch". Gratulujemy wszystkim za wspaniałe występy i dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu na arenie międzynarodowej.

Tekst i fot. KS Cieszyn

Udostępnij:
menu