Koszykarskie wyniki
30.10.2017
Niemodlin, Tychy

27.10.2017 drużyna U13 zmierzyła się w rozgrywkach ligowych w meczu wyjazdowym z UKS Jedynka Niemodlin.

Od pierwszych minut meczu wynik był na naszą korzyść. Niestety końcówka nie należała do najlepszych. Gospodarze odrobili straty w czwartej kwarcie i odnieśliśmy porażkę. Wynik końcowy meczu Niemodlin - Cieszyn 92:68 (8:23, 19:17, 26:23, 39:5). Chłopaki zostawali na parkiecie serce. Drużyna Stelaków grała w osłabieniu z powodu spadnięcia zawodników z parkietu po walce za 5 fauli.

Punktowali: Holisz 22 pkt., Bieniek 4 pkt., Drajerczak 3 pkt., Szojda 4 pkt., Pękała 3 pkt., Rak 17 pkt., Santarius 4 pkt., Piwocha 7 pkt., Kwiczala 2 pkt.

TABELA

Dnia 28.10.2017 drużyna chłopców rocznika 2007 i młodsi (U11) gościli na parkietach w Tychach. Były to ich pierwsze spotkania w rozgrywkach Pucharu Śląska. Podopieczni trenera Pawła Łysienia podjęli w ten dzień dwa zespoły: UKS Kadet Oświęcim oraz gospodarzy turnieju MOSM Tychy.

Pierwsze spotkanie Stelaki rozegrały z drużyną UKS Kadet Oświęcim. Cały mecz przebiegał pod dyktando cieszynian. Chłopaki dzięki świetnej grze zespołowej utrzymali prowadzenie do ostatnich minut i odnieśli zwycięstwo. Wynik meczu UKS Kadet Oświęcim vs STELA Cieszyn 20:57 (10:9,2:14,4:16,4:18). W drugim spotkaniu z gospodarzami turnieju pierwsza kwarta zaważyła o losach meczu. Gospodarze wyszli na 16 pkt. prowadzenie. Następne 3 kwarty należały do Stelaków. Po bardzo wyrównanym meczu oraz mocnej walce z obu stron Stelacy przegrali. Wynik meczu MOSM Tychy vs STELA Cieszyn 31:24 (16:0, 2:2, 7:9, 6:13).

Skład drużyny: Tomica Kamil, Nieścior Stanisław, Szojda Kajetan, Holisz Nikodem, Holisz Bartosz, Tengler Filip, Tengler Jan, Mruk Bartosz, Wróbel Marcel, Gonkowski Sebastian, Balcer Dawid, Sikora Dominik, Misztal Kajetan.