Młodzicy ograli Pogwizdów
13.10.2017
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"

W zaległej piątej kolejce IV ligi młodzików drużyna CKS-u zwyciężyła 5:2 drużynę z Pogwizdowa. Bramki dla cieszyńskiej drużyny zdobyli: 1 - Olaf Szymanek, 2 – Jakub Malinowski, 1 – Jakub Tomiczek, 1 – samobójcza.

Mecz przez zdecydowaną większość czasu toczył się pod dyktando cieszynian. W pierwszej odsłonie pomimo kilku klarownych sytuacji tylko raz piłka wpadła do siatki przeciwnika. niestety rywalowi takze udało się pokonać naszego bramkarza i na przerwę piłkarze schodzili przy stanie 1:1. Po przerwie skuteczność poprawiła się zdecydowanie, czego efektem są kolejne cztery bramki dla cieszynian i ostatecznie zwycieśtwo w całym meczu 5:2.  Cieszy postawa oraz pewna wygrana chłopaków na grząskim boisku.