Noworoczny Turniej Szachowy
24.01.2023
Cieszyn

W cieszyńskich zawodach gościliśmy łącznie 24 zawodników z regionu, którzy rywalizowali na dystansie 7 rund tempem P 5'+2s. za ruch. Po pasjonujących i stojących na wysokim poziomie pojedynkach pierwsze miejsce zajął Cyprian Gepfert LKS Olza Pogwizdów - 7,0 pkt., drugi był 13-letni Jan Legierski MUKS SZS Cieszyn - 6,0 pkt., a trzeci był 11-letni Jakub Kałuża SSz Olimpia Goleszów - 5,0 pkt.

Ponadto najlepszym juniorem do lat 18 został Jan Legierski MUKS SZS Cieszyn, najlepszym juniorem do 14 lat w kategorii do IV kat. szachowej został Filip Pytel MUKS SZS Cieszyn, najlepszym juniorem do lat 10 został Wiktor Sosna MUKS SZS Cieszyn. Każdy uczestnik turnieju otrzymał na zakończenie słodki poczęstunek.

Pełne wyniki turnieju: TUTAJ

Organizatorem Turnieju byli działacze MUKS „SZS” CIESZYN

Klub szachowy zaprasza dzieci i młodzież na treningi które są prowadzone w każdy czwartek w dwóch grupach wiekowych. O informację prosimy zwracać się do trenera Łukasza Foltyna ( tel. 696464460.)

Na zajęcia szkółki szachowej dla początkujących zapraszamy w każdy poniedziałek od godz. 15:30.