Cieszyński portal sportowy - strona główna

Piąta wygrana z rzędu
28.09.2023
Zebrzydowice

27 września 2023 roku w Zebrzydowicach odbył się zaległy mecz 7 kolejki Klasy Okręgowej "Skoczów-Żywiec" pomiędzy Spójnią i CKS PIAST. Cieszyniacy przystępowali do tego meczu opromienieni czterema wygranymi z rzędu. W środę już w 3 minucie rzut karny na gola zamienił Ireneusz Jeleń. Pięć minut później drugą bramkę dla gości z Cieszyna zdobył Tomasz Szyper. Kolejne bramki dla naszej ekipy padły w 69 (Jakub Jeleń) i 80 (Jakub Węglorz) minucie. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną CKS-u 4:2 i była to piąta wygrana z rzędu! Mamy nadzieję, że ten licznik na pięciu się nie zatrzyma! Kolejna szansa na podreperowanie wyniku w najbliższa sobotę. Zadanie nie będzie łatwe bo basi piłkarze udadzą się do Skoczowa na mecz z tamtejszym Beskidem. Początek o godz. 16:00.