Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Pierwsze spotkanie w Finale A
14.01.2020
Miejsce wydarzenia:
Katowice
Główne zdjęcie aktualności

W dniu 11.01.2020 r. nasza drużyna seniorów NACOMI Cieszyn, rozegrała pierwszy mecz w finale A na wyjeździe w Katowicach. Drużyna była bardzo zmotywowana. Każdy z zawodników chciał wnieść coś w grę i robił to w 100 %. Niestety wiele błędów w II kwarcie pozwoliło na ucieczkę punktową naszych rywali. W drugiej połowie meczu drużyna NACOMI znowu weszła w dobry rytm i starała się nadrobić przewagę. Niestety odnieśli porażkę. Mamy nadzieję, że na własnym parkiecie przy wsparciu naszych wspaniałych kibiców odniosą zwycięstwo. W tym meczu rolę trenera pełnił Jacek Bortliczek w zastępstwie za trenera Szymona Kałużę.

KŚ AZS Katowice - NACOMI Cieszyn 96:72 (30:25, 27:9, 25:19, 14:19)

Punktowali:
Macura B. 2, Surzycki M. 8, Łośko Ł. 5, Łysień P. 7, Ben Mohamed H. 1, Bożomański M. 9, Matuszek M. 5, Szafarczyk P. 7, Rączka P. 28.

AKTUALNE TABELE ROZGRYWEK

Następny mecz naszej drużyny w środę 15 stycznia 2020 r. na wyjeździe w Czeladzi. Trzymamy kciuki !!!

Tekst. WS/STELA Cieszyn

Fot. STELA Cieszyn

Udostępnij:
menu