26.04.2021
Cieszyn, Nierodzim, Pogwizdów
Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem rozgrywek dzieci i młodzieży CKS Piast w tygodniu 19-25.04.2021r.

PONIEDZIAŁEK 19.04.2021

W dniu 19.04.21r. grupa orlika starszego rozpoczęła ligowe zmagania w grupie pierwszej. Na sam początek zmierzyliśmy się z APN Góral Istebna. W pierwszej połowie byliśmy świadkami bardzo dynamicznej gry z obu stron, obie drużyny stworzyły świetne widowisko grając bardzo odważnie. Nasz zespół wykreował w tej połowie wiele sytuacji bramkowych, a dwie z nich zakończyły się golami. Niestety na początku drugiej połowy popełniliśmy kilka prostych błędów, które spowodowały utratę goli, jednak nie zabrakło walki do końca, dzięki czemu dołożyliśmy jeszcze dwie bramki. Podsumowując, świetna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, słabsza druga, jednak z przebiegu całego spotkania drużyna zaprezentowała się z dobrej strony.

Skoczów: E1 Orlik Grupa 1
CKS Piast 4:10 (2:3) APN Góral Istebna
Skład: Mienciel, Kępińska, Tomiczek, Janik, Mikrut, Gawęda, Zarzycki, Fryda, Wisełka
Trener: Ciok Dawid

ŚRODA/CZWARTEK 21-22.04.2021

Po zimowej przerwie wystartowały pierwsze mecze ligowe żaka. W środę (t.j. 21.04), w grupie pierwszej zespół rywalizował z KS Nierodzim, natomiast w czwartek (t.j. 22.04), w drugiej, zmierzył się z LKS Tempo Puńców.

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 1
KS Nierodzim 4:3 CKS Piast
Skład: Szymon Ogierman, Antoni Łagowski, Maciej Ożga, Borys Węglorz, Łukasz Fita, Emil Lipowski, Jakub Parchański.
Trener: Flejszman Daniel

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2
CKS Piast II 2:6 LKS Tempo Puńców
Skład: Łukasz Kołodziej, Marcel Widzykiewicz, Piotr Wakuła, Michał Seremak, Igor Kobiela, Kacper Habarta,  Maciej Koczuba, Paweł Łukosz, Jakub Mazurek, Mateusz Zielke.
Trener: Piksa Bartosz

SOBOTA 24.04.2021

W sobotę 24.04.21r. odbyły się 4 spotkania naszych drużyn. Trampkarze i juniorzy na wyjeździe podejmowali LKS Olza Pogwizdów, druga drużyna młodzików "Pod Wałką" zmierzyła się z MKP Brenna-Górki, a rocznik 2011 rozegrał sparing z FA Bielsko-Biała. Bilans tych spotkań to 3 wygrane i 1 porażka. Relacja znajduje się poniżej.

Skoczów: III liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2
LKS Olza Pogwizdów 0:7 (0:4) CKS Piast
Gole: Kołodziej - 3, Parchański - 2, Klepacz, Plinta po jednej
Skład: Sekuła (Kobiela) - Dąbek (Nowak), Bochenek, Plinta, Janik (Ogierman) - Kurpanik (Piszczek), Jackson - Klepacz, J. Byrski (Chlebek), Parchański (Kołodziej) - Rozenkiewicz

Skoczów: III liga okręgowa A1 Junior
LKS Olza Pogwizdów 3:8 (3:3) CKS Piast
Gole: Jeleń - 4, Kojma, Greń, Pierzgalski, Waniński po jednej
Skład: Filipiak, Kajstura, Koprek, Pierzgalski, Szewczyk, Wałga, Niemczyk, Greń, Kojma, Górniak, Jeleń
Rezerwowi: Fizek, Fornal, Broda, Waniński, Rybczyński, Wojciechowski, Szurman

Skoczów: IV liga okręgowa D1 Młodzik
CKS Piast 3:4 (1:1) MKP Brenna-Górki
Gole: Wałach - 2, Wojtas jedna
Skład: Mienciel, Kępińska, Walica, Majka, Isztok, Wałach, Kania, Waniński, Gross, Wojtas, Kubaczka
Trener: Piwko Tomasz

Sparing rocznik 2011
W godzinach porannych drużyna Orlika młodszego rozegrała sparing z Football Academy Bielsko-Biała  na sztucznym boisku w Cieszynie. Rozegrane 120 minut z wymagającym rywalem było doskonałym przetarciem i ostatecznym sprawdzianem przed zbliżającymi się meczami ligowymi. Dziękujemy rywalom za przyjazd i sparing w duchu fair play!

CKS Piast - FA Bielsko-Biała
Skład: Antonina Żur, Patryk Zarzycki, Daniel Jocz, Milan Cytarzyński, Jakub Stanek, Jakub Sikora, Damian Sobel, Oskar Pustówka, Kacper Sędzik, Marek Wójcik, Ksawery Warzybok

NIEDZIELA 25.04.2021

W niedzielę 25.04.21r. odbyło się jedno spotkanie naszej drużyny. Pierwszy zespół młodzika "Pod Wałką" zmierzył się z KKS Spójnia Zebrzydowice. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 1:0.

Skoczów: III liga okręgowa D1 Młodzik
CKS Piast 1:0 (0:0) KKS Spójnia Zebrzydowice
Gol: Kuchejda
Skład: Guzik - Chłodek, Huta, Fita (Wojtas) - Radzik, Janik - Kuchejda, Kryska, Nowak (Waniński)