28.08.2018
Cieszyn

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY

CKS Piast 2:3 BTS Rekord Bielsko-Biała

W inaugurację rozgrywek drużyna juniora młodszego w sobotę  (25.08.18) podejmowała drużynę z Bielska-Białej. Nasza drużyna pokazała dużą klasę w tym meczu walcząc jak równy z równym z Rekordem. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0, ale wynik mógł być całkiem inny - na początku spotkania nasi zawodnicy nie wykorzystali dogodnych sytuacji bramkowych. Po przerwie udało nam się wyrównać, niestety rywale bardzo szybko wyszli ponownie na prowadzenie. Jednak nasza drużyna walczyła cały czas i udało się po raz kolejny wyrównać po rzucie rożnym. W końcówce spotkania po kontrze Rekord strzelił zwycięską bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny z Bielska. Wielkie brawa dla naszych zawodników za walkę i determinację na boisku!

IV LIGA OKRĘGOWA SKOCZÓW D1 MŁODZIK

UKS Cieszyn 2:2 CKS Piast II

W niedzielę (26.08.18) druga drużyna młodzika zmierzyła się w Gumnach z UKS Cieszyn. Mecz zakończył się remisem, jednak nasza drużyna miała okazję do wygrania tego meczu. Jeszcze raz brawa dla naszej drużyny!

SKOCZÓW: F1 ŻAK GRUPA 2

UKS Cieszyn 19:5 CKS Piast

Nasi młodzi zawodnicy w pełni uśmiechu pojechali na mecz do Gumnej. Byliśmy świadkami świetnego widowiska ze strony dzieci, które pokazały radość do gry w piłkę nożną i duże zaangażowanie w meczu! Wielkie brawa za rozegranie z pasją swojego pierwszego ligowego meczu naszych młodych zawodników!