Podsumowanie rozgrywek UKS Cieszyn
14.05.2021
Cieszyn, Goleszów, Brenna

Żaki rywalizowały w ciągu tygodnia z drużynami z Brennej oraz Puńcowa. Oba mecze dostarczyły wielu emocji oraz goli.
Beskid Brenna - UKS Cieszyn 5:5
UKS Cieszyn - Tempo Puńcow 5:7

Trampkarze rywalizowali w Goleszowie. Niestety po meczu, w którym nasi zawodnicy zostawili mnóstwo serca na boisku musieli uznać wyższość rywali. Do meczu przystąpili w okrojonym składzie, a na domiar złego na początku spotkania Michał doznał kontuzji i musieli grać w osłabieniu. Pomimo tego do przerwy wygrywali 1:0. Na początku drugiej połowy kolejna strata w postaci Igora, który został mocno zaatakowany przez rywala i nie mógł kontynuować dalszej gry. Mimo ogromnej walki i ambicji, najzwyczajniej w świecie zabrakło sił i rywale pod koniec spotkania strzelili trzy gole, które dały im zwycięstwo. Pomimo porażki jesteśmy dumni i zadowoleni z wykonanej pracy. Ogromne brawa dla wszystkich zawodników.
Goleszów - UKS Cieszyn 3:1

Na zakończenie ekipa młodzików rozegrała spotkanie z drużyną że Strumienia. Od pierwszego gwizdka arbitra nasz zespół realizował założony plan na ten mecz. Ambicja, wola walki i realizacja założonego planu.
UKS Cieszyn - Wisła Strumień 7:0

W poniedziałek 10 maja drużyna Orlików zagrała mecz ligowy w Brennej. Mimo słabszej gry w obronie z naszej strony pokonaliśmy ekipę Beskidu. W środę 12 maja natomiast podejmowali drużynę z Nierodzimia. Po bardzo dobrym meczu, w którym składnie operowali piłką i tworzyli mnóstwo sytuacji strzeleckich, nasza ekipa pokonała wysoko Beskid Brenną.
Beskid Brenna - UKS Cieszyn 5:9 (1:4)
UKS Cieszyn - KS Nierodzim 16:2 (8:1)