Cieszyński portal sportowy - strona główna

aktualności

Podsumowanie zmagań młodzieży CKS PIAST
23.06.2022
Miejsce wydarzenia:
Cieszyn, Chybie
Główne zdjęcie aktualności

13.06.2022 r.

U10: RKS CUKROWNIK CHYBIE - CKS PIAST
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3

Rocznik 2012 na wyjeździe zmierzył się w lidze orlika starszego z Cukrownikiem Chybie. Pełna dominacja naszej drużyny. Wyglądaliśmy świetnie podczas budowania gry. Swoimi działaniami zdominowaliśmy przeciwnika, dzięki czemu stworzyliśmy wiele sytuacji strzeleckich, co w konsekwencji pozwoliło zdobyć nam bardzo dużo bramek. Na plus również nasze działania w obronie wysokiej. Brawa dla drużyny za kolejny świetny występ!

Skład: Purszke - Kobiela, Ogierman - Fita - Parchański, Ożga, Węglorz oraz Kołodziej, Habarta, Nowak, Widzykiewicz, Zielke

Trener: Dawid Ciok

U11: CKS PIAST - APN GÓRAL ISTEBNA
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1

W ostatniej kolejce ligowej grupy E1 gościmy lidera drużynę z Istebnej. Po dobrym początku i konsekwentnej grze w obronie zdobywamy znaczna przewagę, której nie oddajemy do końca mimo wysokiego zaangażowania zawodników rywali, zmiennicy utrzymali wysokie tempo spotkania oraz podejmowali właściwe decyzje podczas kontrataku. Cieszy postawa naszej drużyny w tym meczu, jak i przez cały, długi sezon!

Skład: Pustówka - Szurman, Jocz - Kavouras, Zarzycki, Stanek - Sikora oraz Pelc, Prószkowska, Sobel, Gabzdyl, Sędzik

Trener: Tomasz Piwko

15.06.2022 r.

U9: RKS CUKROWNIK CHYBIE - CKS PIAST
SKOCZÓW F1 ŻAK GRUPA 1

W ostatnim meczu ligowym rozegrany został mecz z Cukrownikiem Chybie. Od początku pod naszą kontrolą, po dobrych, zdecydowanych i składnych akcjach udało się strzelić sporo bramek.

Skład: Natalia Guzdek, Kacper Szajter, Marcin Socha, Jan Stekla, Konrad Kubicius, Wiktor Ferfecki, Rafał Golasowski, Ksawery Górniok, Michał Kaczmarek, Szarzec Jan

Trener: Maciej Pieczonka

U9: CKS PIAST - LKS STRAŻAK DĘBOWIEC
SKOCZÓW F1 ŻAK GRUPA 2

Bardzo cenny mecz rozegrała grupa żaka starszego. Wysiłek i zaangażowanie w tym meczu przy dużej ilości właściwych podejmowanych decyzjach boiskowych będzie dobrym doświadczeniem na przyszłość.

Skład: Filip Jeleń, Ludwik Polak, Krzysztof Matuszek, Tymoteusz Volkmer, Oskar Słama, Mikołaj Sulich, Daniel Ptak, Tomasz Paruzel, Cezary Dąbek, Antoni Sembol

Trener: Michał Gawlas

19.06.2022 r.

U13: CKS PIAST II 3:0 w.o. GKS KACZYCE
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach ostatniej kolejki IV ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zmierzyć się miały z GKS Kaczyce. Goście nie stawili się na mecz, w związku z czym zagraliśmy grę wewnętrzną. W III lidze zajmujemy ostatecznie 3 miejsce, a w IV miejsce pierwsze.

Skład: Badura, Fita, Gawęda, Gross, Isztok, Janik, Mienciel, Mikrut, Rudziński, Skowron, Ślęczka, Śliwka, Waniński

Trener: Dawid Ciok

20.06.2022 r.

U10: CKS PIAST - GKS KACZYCE
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3

Rocznik 2012 "Pod Wałką" zmierzył się w lidze orlika starszego w ostatnim meczu ligowym z GKS Kaczyce. Zagraliśmy dobre spotkanie, jedynie nasza skuteczność mogła być na wyższym poziomie - mimo to, zdobywamy kilka goli, tracąc zaledwie jedną bramkę. Po meczu zawodnicy mieli miłą niespodziankę zorganizowaną przez rodziców. Odnotujmy, że nasza drużyna była najlepsza w całej lidze, w której na 18-ście kolejek przegraliśmy tylko jedno spotkanie.

Skład: Fita, Huta, Habarta, Kobiela, Koczuba, Kołodziej, Łagowski, Nowak, Ogierman, Ożga, Parchański, Purszke, Seremak, Tomica, Wakuła, Węglorz, Widzykiewicz, Zielke

Trener: Dawid Ciok

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.

 

Tekst i fot. CKS PIAST

Udostępnij:
menu