Pokazały klasę
19.07.2024
Olsztyn, Lublin

W dniach 11-14 lipca 2024 roku w Olsztynie odbywały się Letnie Mistrzostwa Polski 17-18 latków. Cieszyn reprezentowała zawodniczka MTP Delfin Dagmara Białożyt.

Nasza zawodniczka zajęła 18 miejsce na dystansie 100m stylem grzbietowym! Gratulujemy!

Z kolei w tym samym czasie w Lublinie kolejna reprezentantka MTP Delfin Natalia Broda wzięła udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych 16 latków. Natalia startowała na dystansie 400m stylem zmiennym gdzie zajęła 14 miejsce. Na dystansie 50m klasycznym nasza zawodniczka uplasowała się na 17 miejscu. Na dystansie 100m stylem klasycznym Natalia przypłynęła na 19 miejscu, a na zakończenie mistrzostw Polski cieszyńska zawodniczka zajęła 15 miejsce na dystansie 200m stylem klasycznym.