Porażka juniorów ze Spójnią
06.10.2017
Boiska piłkarskie "Pod Wałką"

5 października odbył się zaległy mecz 8 kolejki IV ligi okręgowej juniorów pomiędzy TS 1909 Piast Cieszyn a LKS Spójnią Górki Wielkie. Goście wygrali 0:3.

Juniorzy rozpoczęli ten mecz bardzo dobrze. Dyktowali tempo gry i mieli przewagę w posiadaniu piłki oraz w stwarzanych sytuacjach podbramkowych. Nic nie zapowiadało tego co stało się później. Do przerwy żadna z druzyn nie zdołała wyjść na prowadzenie. Dopiero w drugiej połowie rozpoczęła się świetna seria drużyny przyjezdnej. Najpierw pokonali naszego bramkarza wykorzystując zamieszanie pod bramką, następne dwa gole padły po mocnych uderzeniach z dystansu pod poprzeczkę. I ostatecznie juniorzy przegrywają 0:3.

Następny mecz rozegrany zostanie w Kończycach Wielkich o godzinie 11.00 7 października.