Puchar Beskidów
17.06.2021
Bielsko-Biała

12 czerwca 2021 odbył się w Bielsku-Białej III Puchar Beskidów Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Cieszyński klub reprezentowała tym razem nieliczna trzyosobowa ekipa, która zdobyła dwa medale. Złoty medal i puchar wywalczył Adam Szydłowski w kategorii chłopców 8-9 w wadzie +30kg. Srebrny medal zdobył w kategorii chłopców 10-11 lat Adam Sieradzki w wadze do 35kg. Anieli Robosz nie udało się przebić do strefy medalowej. Na uwagę zasługuje fakt, że rywalizacja odbywała się w pełnej formule Kyokushin. Kierownikiem ekipy był Bogdan Kubica, sędzią z ramienia klubu Dariusz Kubica.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i wsparcie podczas zawodów. Start zawodników klubu był współfinansowany ze środków Miasta Cieszyna oraz Elektrometalu Cieszyn.