26.05.2023

08.05.2023 r.

U11: CKS PIAST II - RKS CUKROWNIK CHYBIE
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 2

Początek meczu nieco niemrawy w naszym wykonaniu, sporo niewykorzystanych okazji. Jednak z każdą minutą się rozkręcaliśmy tworząc i wykorzystując sytuacje bramkowe.

Skład: Tomasz Paruzel, Bernard Pala, Filip Jeleń, Tymoteusz Volkmer, Ksawery Górniok, Daniel Ptak, Michał Kaczmarek, Kacper Szajter, Cezary Dąbek, Wiktor Ferfecki

Trener: Maciej Pieczonka

U11: LKS KOŃCZYCE MAŁE - CKS PIAST III
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 3

Na początku meczu sporo szarpanej gry i mało składnych akcji. Wraz z trwaniem spotkania coraz więcej dobrych decyzji podejmowanych przez zawodników. Świetna druga połowa obfitowała w dużo goli.

Skład: Jan Stekla, Marcin Socha, Maciej Glos, Michał Łagowski, Antek Łagowski, Jakub Huta, Wojciech Tomica, Bartłomiej Dziadek, Maciej Koczuba, Jakub Huta

Trener: Michał Gawlas

10.05.2023 r.

U19: GLKS WILKOWICE 1:0 CKS PIAST
II LIGA WOJEWÓDZKA A1 GRUPA POŁUDNIOWA

To był dobry piłkarsko mecz prowadzony na wysokiej intensywności. Zarówno my jak i rywale mieliśmy swoje momenty oraz wypracowane sytuacje. Niestety, przegrywamy 1-0 po bramce zdobytej strzałem z dystansu, jednak wracamy z podniesionymi głowami. Taka bywa piłka.

Skład: Fizek, Fornal Rafał, Plinta, Dąbek, Titov, Jakóbiec, Broda, Parchański, Kaczmarczyk, Rybczyński, Rozenkiewicz
Rezerwowi: Fornal Łukasz, Banot, Chlebek, Kołodziej, Kurpanik, Nanke, Molasy

Trener: Daniel Flejszman

U13: UKS CIESZYN 0:1 (0:1) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z UKS Cieszyn. Duża dominacja pod względem gry nad rywalem, szczególnie w pierwszej połowie. Stworzyliśmy sporo dobrych sytuacji, ale wykorzystaliśmy tylko jedną z nich. Należy również wyróżnić bardzo ambitną postawę naszej drużyny w fazie bronienia i reakcję po stracie piłki.

Gol: Janik

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Mikrut, Janik, Rudziński oraz Bal, Kavouras, Warzybok

Trener: Dawid Ciok

U9: RKS CUKROWNIK CHYBIE - CKS PIAST
Skoczów: F1 Żak Grupa 1

Kolejny wartościowy mecz ligowy rozegrała drużyna żaka starszego, która zmierzyła się z Cukrownikiem Chybie.

Skład: Mikołaj Pachuła, Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Adam Milewski, Jakub Froncek, Igor Radzik, Ksawery Cholewa, Milan Fijałkowski, Alan Pawlik, Fryderyk Chybiorz, Maksymilian Kopik, Mateusz Szotek, Miłosz Czech

Trener: Bartosz Piksa

U9: CKS PIAST II - LKS VICTORIA HAŻLACH
Skoczów: F1 Żak Grupa 2

Ciekawy i wartościowy mecz ligowy rozegrali zawodnicy żaka starszego, którzy mierzyli się z Victorią Hażlach.

Skład: Dawid Glajc, Borys Tarnowski, Wiktor Głazowski, Maksymilian Czauderna, Kajetan Kania, Krystian Rudzki, Ryszard Kamiński, Artur Moskal

Trener: Karol Wąchała

13-14.05.2023 r.

U19: CKS PIAST 2:2 (0:2) LKS DRZEWIARZ JASIENICA

Drużyna po raz kolejny pokazała charakter i serce do walki, odrabiając stratę dwóch goli. Kiepska pierwsza połowa, w której dajemy się zdominować pod kątem fizycznym i tracimy dwie głupie bramki po naszych ewidentnych błędach. W szatni wyjaśniliśmy sobie co należy poprawić, w drugiej odsłonie gra się odwróciła, złapaliśmy swój rytm, za co zostaliśmy nagrodzeni dwoma golami. Mecz finalnie kończy się remisem, co z perspektywy całego spotkania jest chyba wynikiem sprawiedliwym.

Gole: Fornal Łukasz, Parchański

Skład: Fizek, Fornal Rafał, Plinta, Titov, Janik, Dąbek Parchański, Nanke, Kaczmarczyk, Molasy, Rozenkiewicz
Rezerwowi: Chlebek, Fornal Łukasz, Banot, Jakóbiec

U13: CKS PIAST 5:2 (1:1) KP BESKID SKOCZÓW

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zmierzyły się z Beskidem Skoczów. Zespół świetnie organizował się w wysokim pressingu, jak i również po stracie piłki. W pierwszej połowie zostawialiśmy za duże przestrzenie i przeciwnik często nas kontrował. Poprawiliśmy to w drugiej połowie, dokładając jeszcze więcej do ofensywy, dzięki czemu stworzyliśmy sporo sytuacji i zamieniliśmy część z nich na gole.

Gole: Janik - 3, Rudziński - 2

Skład: Mienciel - Tomiczek, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Kavouras, Janik, Rudziński oraz Fita, Mikrut

U13: KP BESKID II SKOCZÓW 2:5 (2:1) CKS PIAST II
IV LIGA WOJEWÓDZKA D1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej na wyjeździe zagrały z Beskidem II Skoczów. Wyrównane spotkanie. Optycznie nasza drużyna prezentowała się lepiej w ataku pozycyjnym. Do przerwy tracimy dwa gole po rzutach rożnych i odpowiedzieliśmy tylko raz po ładnej akcji. W drugiej połowie po zdobyciu bramki wyrównującej przejęliśmy inicjatywę i powtórzyliśmy scenariusz z meczu kwietniowego odwracając jego losy.

Gole: Stanek - 2, Skakuj, Gabzdyl, Ślęczka

Skład: Hanzel - Badura, Mienciel, Ślęczka - Sikora, Tiutiunov - Skakuj, Pustówka, Stanek oraz Gabzdyl, Kuchejda, Sędzik

15.05.2023 r.

U11: CKS PIAST 4:2 (1:2) KS KUŹNIA USTROŃ
ORLIK E1: PODOKRĘG SKOCZÓW GRUPA 1

Rozegraliśmy dzisiaj równocześnie na dwóch boiskach mecz ligowy oraz sparing z Kuźnią Ustroń. W meczu ligowym w pierwszej połowie podejmowaliśmy za późno decyzje na połowie przeciwnika, przez co rywale większość naszych piłek blokowali. Mimo wyjścia jako pierwsi na prowadzenie przeciwnik zdobył dwie bramki po rzucie wolnym oraz rożnym. W drugiej połowie zdecydowanie weszliśmy na wyższe obroty i odwróciliśmy losy spotkania, dodatkowo stwarzając jeszcze kilka bardzo dobrych sytuacji, których nie udało nam się zamienić na gole. Brawo drużyna za walkę bo była to taka pierwsza sytuacja, w której do przerwy schodziliśmy z niekorzystnym wynikiem. W sparingu bardzo dobra gra naszych zawodników, którzy również z uśmiechami na twarzy zeszli po ostatnim gwizdku. Gratulacje dla wszystkich!

Gole: Ożga - 4

Skład: Kołodziej - Łagowski, Ogierman - Fita - Parchański, Ożga, Węglorz oraz Dziadek, Kobiela, Purszke, Wakuła, Widzykiewicz, Zielke - Sparing: Habarta, Huta, Stelmach, Tomica

18.05.2023 r.

U15: KS KUŹNIA USTROŃ 2:4 (1:1) CKS PIAST
III LIGA WOJEWÓDZKA C1 - PODOKRĘG SKOCZÓW

Mecz pełen emocji. Dobre spotkanie w naszym wykonaniu w ofensywie. Drużyna pokazała charakter. Straciliśmy gola do szatni i tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, a mimo to cały czas była wiara w zwycięstwo i to się udało. Brawo drużyna!

Gole: Śmieja - 2, Czapla, Majka

Skład: Guzik - Tomica, Huta, Fita, Wojtas - Majka, Radzik - Kuchejda, Waniński, Śmieja - Stępień oraz Chłodek, Czapla, Gross, Grzybek, Śliwka

20-21.05.2023 r.

U19: KKS SPÓJNIA ZEBRZYDOWICE 1:0 CKS PIAST

Właściwie to bardziej my przegraliśmy mecz niż rywale wygrali. Jesteśmy sami sobie winni. Znajdując się kilkukrotnie w sytuacjach, gdzie wystarczyło umieścić piłkę w pustej bramce, niestety kończymy mecz z zerowym dorobkiem. Jednocześnie rywale w samej końcówce wykorzystają swoją jedyną sytuacje w meczu, przez co spotkanie kończy się naszą porażką.

Skład: Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Kurpanik, Titov, Broda, Parchański, Nanke, Kaczmarczyk, Rybczyński, Rozenkiewicz
Rezerwowi: Kołodziej, Chlebek, Janik

U13: APN GÓRAL ISTEBNA 3:5 (0:1) CKS PIAST

Młodziki w ramach III ligi wojewódzkiej na wyjeździe zmierzyły się z Góralem Istebna. To było ofensywne widowisko. Otwarty mecz, obie drużyny nie kalkulowały i chciały wygrać. Mieliśmy ciężki moment, gdy roztrwoniliśmy dwa gole przewagi i przeciwnik wyszedł na prowadzenie. W tym momencie drużyna pokazała duży charakter. Odwróciliśmy wynik spotkania, wygrywając 5:3.

Gole: Janik - 4, Rudziński

Skład: Mienciel - Warzybok, Jocz, Wisełka - Zarzycki, Gawęda - Kavouras, Janik, Rudziński oraz Bal, Mikrut

U13: CKS PIAST II 1:1 (1:0) KS GÓRKI 2020

Młodziki w ramach IV ligi wojewódzkiej "Pod Wałką" zagrały z KS Górki 2020. Wyrównane spotkanie. Mieliśmy swoje momenty, jak i również przeciwnik. Z perspektywy całego meczu remis jest sprawiedliwym wynikiem. Zaangażowanie wszystkich naszych zawodników w tym spotkaniu na bardzo wysokim poziomie.

Gol: Jocz

Skład: Pustówka - Warzybok, Jocz, Mienciel - Sikora, Zarzycki - Kavouras, Gawęda, Mikrut oraz Badura, Hanzel, Kuchejda, Stanek, Ślęczka, Tiutiunov

U8: LKS OLZA POGWIZDÓW - CKS PIAST

Ciekawy i pełny emocji mecz rozegrała grupa żaka młodszego. Dużo liczba rajdów i odbiorów piłki w różnych częściach boiskach przyczyniło się do zdobycia sporej liczby bramek.

Skład: Maciej Fojcik, Emil Wardynski, Mateusz Cziommer, Franciszek Rybica, Szymon Witas, Jan Skakuj, Jakub Wantulok, Antoni Węglorz.

22.05.2023 r.

U11: CKS PIAST 25:1 (13:1) LEVEL SPORT STRUMIEŃ

Stworzyliśmy dużo sytuacji bramkowych i konsekwentnie zamieniane były one na gole. Kilka akcji na wysokim poziomie rozegrania.

Gole: Ożga - 8, Węglorz - 5, Ogierman - 3, Fita - 2, Widzykiewicz - 2, Kobiela - 2, Dziadek, Parchański, Łagowski

Skład: Purszke - Kobiela, Zielke - Widzykiewicz, Fita, Dziadek - Wakuła oraz Fita, Łagowski, Ogierman, Ożga, Parchański, Węglorz

U11: LKS GOLESZÓW - CKS PIAST

Dzisiaj nasz przeciwnik próbował prostej gry grając tylko długim podaniem i bardzo siłowo. Nam udało się stworzyć kilka składnych akcji kończąc je bramkami. Sporo walki o piłkę w środkowej części boiska.

Skład: Marcin Socha, Filip Jeleń, Ksawery Górniok, Daniel Ptak, Michał Kaczmarek, Wiktor Ferfecki, Mikołaj Sulich, Krzysztof Matuszek, Kacper Habarta, Wojciech Tomica, Michał Łagowski, Ludwik Polak

24.05.2023 r.

U19: CKS PIAST 0:1 LKS PASJONAT DANKOWICE

Kolejne spotkanie w ramach 2 ligi wojewódzkiej rozegrali juniorzy starsi. Pod koniec drugiej połowy przeciwnicy zdobywają bramkę i inkasują 3 punkty.

Skład: Fizek, Fornal Łukasz, Fornal Rafał, Kurpanik, Titov, Parchański, Nanke, Kaczmarczyk, Rybczyński, Rozenkiewicz, Kołodziej
Rezerwowi: Janik

U9: CKS PIAST - LEVEL SPORT STRUMIEŃ

Kolejny wartościowy mecz ligowy rozegrała wczoraj drużyna żaka starszego, która zmierzyła się z Level Sport Strumień.

Skład: Mateusz Owczarzy, Mateusz Purszke, Adam Milewski, Jakub Froncek, Igor Radzik, Ksawery Cholewa, Fryderyk Chybiorz, Maksymilian Kopik, Mateusz Szotek, Miłosz Czech, Kajetan Kania, Ryszard Kamiński

U9: LKS OLZA POGWIZDÓW - CKS PIAST II

Kolejny ligowe spotkanie rozegrała drużyna żaka starszego. Bardzo ciekawy i emocjonujący mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych.

Skład: Glajc Dawid, Fijałkowski Milan, Pawlik Alan, Moskal Artur, Głazowski Wiktor, Tarnowski Borys, Czauderna Maksymilian, Staniek Kacper, Rudzki Krystian

Zadanie współfinansowane jest ze środków miasta Cieszyn.